В Україні виготовили аварійно-рятувальний автомобіль САРМ-В на базі MAN > Gercek Tesisat

В Україні виготовили аварійно-рятувальний автомобіль САРМ-В на базі MAN

Спеціальна аварійно-рятувальна машина важкого типу призначена для забезпечення дій рятувальників у кількості 4-7 осіб, для проведення першочергових аварійно-рятувальних робіт та здійснення інших невідкладних завдань, що пов’язані з ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій.

В Україні виготовили аварійно-рятувальний автомобіль САРМ-В на базі MAN - MAN

Український аеропорт отримав спеціальну оперативно-рятувальну машину

На базі Mitsubishi L200 створили аварійно-рятувальний автомобіль САРМ-Л

САРМ-В оснащений цілою низкою необхідних інструментів та якісним обладнанням, аби допомагати рятівникам при пошуку постраждалих та наданні їм першої домедичної допомоги, для проведення радіаційної і хімічної розвідки, здійснення зв’язку та оповіщення в ході ліквідації наслідків небезпечних подій, катастроф і стихійного лиха.

В Україні виготовили аварійно-рятувальний автомобіль САРМ-В на базі MAN - MAN

Validus Special Auto вдалося створити унікальний та дуже затребуваний в нинішніх умовах для ДСНС автомобіль. Адже його конструкція і комплектація дозволяють реалізовувати широкий спектр аварійно-рятувальних робіт навіть у важкодоступній місцевості.

САРМ-В є незамінним під час повномасштабної війни росії проти України. Без цієї машини важко уявити оперативний розбір завалів та швидке усунення наслідків ворожих обстрілів.

Дніпро отримав піротехнічну машину важкого класу від українського виробника

В Україні виготовили аварійно-рятувальний автомобіль САРМ-В на базі MAN - MAN

admin

Наверх