В Україні створили колісний беспілотний робот для штурму ворожих позицій > Gercek Tesisat

В Україні створили колісний беспілотний робот для штурму ворожих позицій

Ironclad — роботизована платформа, яка допомагає Силам оборони виконувати бойові завдання на фронті. Штурмувати ворожі позиції, проводити розвідку та забезпечувати військових вогневою підтримкою.

Це революційний продукт від українських інженерів з Roboneers, який змінює підхід ведення війни та допомагає зберегти найцінніше — життя наших військових.
,br> Машина розвиває швидкість до 20 кілометрів, обладнана тепловізійною камерою та бойовою туреллю Шабля М2. Також має броньований панцир, який захищає від стрілецької зброї. Керувати Ironclad можна дистанційно — з безпечного місця.

Михайло Федоров також закликав всі українські підприємства, подавати свої розробки через платформу Brave1. “Якщо ви вже працюєте над проєктами в оборонній сфері — подавайте їх через платформу Brave1

Профільні експерти кластеру надають стартапам та розробникам фінансову, інформаційну та організаційну підтримку заради технологічної переваги над ворогом. І представлений робот – приклад того, як вдалося швидко розвинути цей проєкт.

admin

Наверх