В Україні стартовали продажі 12-кубових самосвалів JAC N200 > Gercek Tesisat

В Україні стартовали продажі 12-кубових самосвалів JAC N200

Перевагами моделі, повністю адаптованої до вітчизняних кліматичних та дорожніх умов, вже встигли скористатися багато наших постійних клієнтів.

Вигідна вартість базових шасі обумовлена тим, що наша компанія є офіційним дилером вантажної техніки JAC на українському ринку. Тому не втрачайте такого унікального шансу придбання ефективної та надійної техніки за цінами від виробника.

Самоскид JAC N200 – це втілення сучасних ідей в галузі вантажного автомобілебудуваннея, продуманого виконання головних вузлів, використання якісних матеріалів, привабливого дизайну.

В Україні стартовали продажі 12-кубових самосвалів JAC N200 - JAC

Особливо ефективним застосування цієї моделі буде в складних дорожніх умовах завдяки здатності долати підйоми з нахилом до 30%, параметрам радіусу розвороту в 7,7 м та об’єму паливного баку в 400 літрів. Гармонійне поєднання потужного двигуна Cummins ISD285 50 (Євро-5), 8-ступінчатої механічної КПП та здатності перевозити до 10 270 кг вантажу з привабливим зовнішнім виглядом та комфортабельною кабіною.

В Україні виготовили нову модель сміттєвоза із заднім завантаженням на базі шасі JAC N200

На шасі JAC N120 виробили ще одну модель сміттєвоза

Також пропонуємо відчути всі переваги сервісу гідного рівня та економічну доцільність придбання самоскиду JAC N200.

До ваших послуг сертифіковані сервісні центри обслуговування, які усунуть будь-які виниклі проблеми на протязі терміну дії гарантійного обслуговування в 12 місяців без обмеження пробігу.

В Україні стартовали продажі 12-кубових самосвалів JAC N200 - JAC

Звернутися до сертифікованих сервісних центрів можна також за потреби післягарантійного ремонту. Оперативність робіт обумовлена наявністю власного складу з оригінальними запасними частинами, рівнем цін на всі деталі та комплектуючи. Приймаються заявки на виїзд мобільних ремонтних бригад, укомплектованих висококваліфікованими фахівцями.

Робіть свій бізнес більш успішним разом з Групою компаній «Будшляхмаш»!

Звертайтеся до менеджерів Групи компаній «Будшляхмаш» для отримання потрібної інформації стосовно технічних характеристик автомобіля та деталей щодо оформлення замовлення.
📲 +38 (044) 579-90-69
📲 +38 (067) 816-74-47

В Україні стартують продажі важких самоскидів JAC

admin

Наверх