В Україні розробили два типи нових бронеавтомобілів > Gercek Tesisat

В Україні розробили два типи нових бронеавтомобілів

Причому, зазначимо, що обидва бронеавтомобіля виконані на досить високому професійному рівні, мають доволі непогані характеристики та продуману конструкцію.

UAT-D “GYURZA” побудована на шасі американського пікапа Dodge RAM 5500 із одинарною кабіною. Довжина цієї бронемашини становить 6562 мм, висота з вежею – 3350 мм, ширина – 2764 мм, а колісна база – 3670 мм. Дорожній просвіт – 360 мм. З вежею цей броньовик важить 8730 кг (без екіпажу та вантажу). А вміщує 10 осіб.

«Гюрза» оснащується шестициліндровим 6,7-літровим турбодизельним двигуном Cummins потужністю 345 к. с. та 1017 Нм крутного моменту, який працює разом із 6-ступеневою автоматичною коробкою передач Aisin. Місткість паливних баків — 280 літрів. Та головне, має захист рівня В7 STANAG II, V-подібну подвійну підлогу та витримує підрив вибухівки масою заряду 6 кг..

UAT-T COBRA теж доволі цікава машина, хоча має меншу місткість та бронестійкість. Але здатна зберегти життя екіпажу під час патрулювання, або транспортування. Виконана вона на базі Toyota Land Cruiser 79.

Підкреслимо, що ззовні бронеавтомобілі виглядають дуже продуманими, не мають “дитячих” недоробок, які зазвичай зустрічаються на перших спробах нових компаній. Тут все зроблено з досвідом.

Зазначимо, що до цих пір шасі Dodge Ram 5500 для побудови бронеавтомобілей в Україні використовувалося лише на проєкті Барс-8, який пройшов жорсткий цикл випробувань, але потрапив до ЗСУ у невеликій кількості. А от платформу Toyota LC 79 можна було зустріти на Kraz Coguar, які не один раз рятували наших прикордонників при патрулюваннях.

admin

Наверх