В Україні помітили роскішний електрокар Lucid Air > Gercek Tesisat

В Україні помітили роскішний електрокар Lucid Air

Електромобіль позіціонується як конкурент Tesla Model S, при чому ставка робиться не тільки на вражаючі технічні характеристики, але й на розкіш.

Lucid Air помітили в Україні - Lucid

Lucid Air базується на фірмовій модульній платформі LEAP з плоскою конструкцією (її називають скейтбордом): під пасажирською підлогою встановлені акумулятори, які живлять енергією дуже легкі (масою 74 кг) електромотори, здатні розкручуватися до 20 000 об/хв.

У салоні Air встановлений широкоформатний 32-дюймовий дисплей, який виконує роль цифрової панелі приладів та мультимедійної системи. Фізичних кнопок мінімум – їх можна помітити на дверних підлокітниках та кермі, більшість функцій перенесені до медіасистеми.

Lucid Air помітили в Україні - Lucid

На заводі Advanced Manufacturing Plant (AMP-1) здійснюється складання електромобілів, а на суміжному об’єкті Lucid Powertrain Manufacturing (LPM-1) випускають основні компоненти, зокрема електродвигуни, тягові батареї та силову електроніку. За словами представників Lucid Motors, контроль над розробленням та виробництвом дозволив компанії досягти потужності 1111 к.с. на топ-версії Air Dream Edition. Максимальна швидкість седана становить 320 км/год, розгін до 96 км/год займає лише 2,5 секунди. Запас ходу – 837 км, причому за суворою сертифікацією EPA (Агентства з охорони довкілля США).

Lucid Air помітили в Україні - Lucid

Завдяки електричній архітектурі з напругою понад 900 В, а також передовим літій-іонним акумуляторам та просунутому контролю температури для запобігання перегріву седан може набирати 20 км додаткового запасу ходу лише за одну хвилину. За потужності станції понад 300 кВт буде достатньо лише 20 хвилин, щоб наповнити батарею енергією для запасу ходу у 480 км.

Lucid Air помітили в Україні - Lucid

Для домашнього заряджання автовиробник розробив станцію Lucid Connecting Home Charging Station. Вона зроблена за двонаправленим принципом. Це означає, що власники можуть використовувати Lucid Air як тимчасове джерело енергії для живлення своїх будинків.

Lucid Air помітили в Україні - Lucid

Першою на конвеєр вирушила топ-версія Dream Edition, тираж якої обмежений 520 екземплярами. Наступною за рахунком йде простіша модифікація Air Grand Touring (811 к.с., запас ходу – 830 км). Ціна на неї в Україні складає $118 тисяч, топ-версія оцінюється сірими дилерами майже вдвічі більше – $209 900.

Не Tesla единой. Стартовало производство электромобиля с запасом хода 837 км

Lucid Air помітили в Україні - Lucid

admin

Наверх