В Україні почав працювати новий офіційний дилер JAC > Gercek Tesisat

В Україні почав працювати новий офіційний дилер JAC

УКР ТРАК пропонує широкий асортимент автомобілів JAC, включаючи різні моделі шасі для забудови спецтехнікою для потреб комунальної сфери міст, населених пунктів та бізнесу: сміттєвозів, автогідропідйомників, автоцистерн, канало-промивочних машин, бортових автомобілів з кранами маніпуляторами, тощо.

На сьогодні JAC Motors є гарною заміною автомобілям, раніше імпортованим з країн СНД новими, і також альтернативою тим, які вже використовуються в роботі багато років, що є морально і фізично застарілими. В свою чергу, JAC пропонує продукцію зі схожими характеристиками, але за більш доступною ціною та значно кращою якістю. Для свого асортименту техніки JAC використовує комплектуючі таких відомих вже в Україні виробників, як: Cummins, двигун потужністю від 156 к.с. до 490 к.с.; Weichai, двигун потужністю від 343 к.с. до 400 к.с.; КПП – Fast Gear; ZF.

В Україні почав працювати новий офіційний дилер JAC - JAC

Перевагою бренду JAC Motors є постійна наявність складу техніки в Україні. Це дозволяє клієнтам отримувати необхідні вантажівки в найкоротші терміни, що є дуже важливим фактором.

Незважаючи на те, що продукція компанії JAC Motors в теперішньому асортименті з’явилася на ринку України не так давно, вона вже встигла зарекомендувати себе з кращого боку. Шляхобудівельні компанії активно використовують різні моделі JAC протягом 4 років, позитивно відгукуються про досвід експлуатації і заключають договори на поставку додаткових партій техніки в 2023 році.

Вантажні та комерційні автомобілі JAC є хорошим вибором для багатьох робочих потреб, надійний, сучасний бренд, має сервісну підтримку по всій території України.

В Україні почав працювати новий офіційний дилер JAC - JAC

Купуйте, забудовуйте вантажну та комерційну техніку JAC без посередників.

📲 Відділ продажу УКР ТРАК:
(044) 333 99 33, (095) 333 99 33

📍Адреса:
м. Київ, вул. Павла Усенка, 8

💻 Офіційний сайт компанії:
https://ukrtruck.ua

admin

Наверх