В Україні підвищили штрафи за керування авто без посвідчення водія > Gercek Tesisat

В Україні підвищили штрафи за керування авто без посвідчення водія

Наприклад, якщо водій продовжує керувати транспортним засобом після того, як його права було вилучено за рішенням суду, він зіткнеться із серйозними наслідками. Нові правила, передбачені Законом України 1231-IX, значно посилили покарання за це правопорушення, щоб запобігти небезпечній поведінці водіїв.

В Україні розширили перелік підстав для евакуації авто

Відповідно до зміненого закону, за це порушення передбачено штраф у розмірі 20 400 гривень. За повторного порушення штраф подвоюється і становить 40 800 гривень.

Крім того, суд тепер має право заборонити особі керувати транспортним засобом на значний період – від 5 до 7 років, як зазначено у статті 126(5) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Раніше за керування автомобілем без прав передбачався лише штраф у розмірі 510 гривень. Таке м’яке покарання не ефективно стримувало порушників, тому було ухвалено рішення про значне підвищення штрафів. Такі суворі заходи відображають рішучість уряду забезпечити безпеку дорожнього руху та заохочувати відповідальне керування, сприяючи підвищенню культури безпечного водіння в Україні.

Поліція почала штрафувати водіїв з «тимчасовими» посвідченнями водія

admin

Наверх