В Україні буде доступна лімітована версія Opel Grandland SE > Gercek Tesisat

В Україні буде доступна лімітована версія Opel Grandland SE

Зараз автомобіль Opel Grandland ще додаткового посилює власні позиції на ринку завдяки появі нової ексклюзивної комплектації SE, що вперше буде запропонована в Україні в межах лімітованої партії, яка вже прямує до нас.

В Україні буде доступна лімітована версія Opel Grandland SE - Opel

Оптимальна комплектація SE: безпека та комфорт з вигодою для гаманця
Уже зараз на шляху в Україну знаходиться нова версія автомобіля Opel Grandland SE, що вдало поєднує доступність майже на рівні стартової комплектації та оснащення майже на рівні максимальний комплектацій. Але варто враховувати, що дана комплектація лімітована і ця вигідна пропозиція в обмеженій кількості. Обирайте уже зараз ваш бажаний Opel Grandland SE на онлайн-складі Бренду.

І надаючи перевагу Opel Grandland ви неодмінно отримаєте оснащення на найвищому рівні, незалежно від комплектації. Адже навіть у стартовій комплектації GL флагманський кросовер Opel готовий запропонувати широкий перелік оснащення: світлодіодні фари ECO LED, пакет «Безпека» (круїз-контроль, розпізнавання дорожніх знаків, попередження про виїзд зі смуги руху тощо), двозонний клімат-контроль, передні та задні датчики паркування, підігріви передніх сидінь та керма, сенсорний 7-дюймовий дисплей, 18-дюймові легкосплавні колісні диски і багато іншого. Максимальні комплектації GS та GS Pack додатково готові запропонувати: сидіння з сертифікацією AGR, камеру заднього огляду, розширений пакет «Безпека», тощо. Дізнайтесь більше про автомобіль – у фірмовому шоу-румі на офіційному сайті Opel.

В Україні буде доступна лімітована версія Opel Grandland SE - Opel

Ціна Opel Grandland SE 1.5 BHDi 130 S&S AT8 складає від 1 111 700 грн. Зацікавила така унікальна пропозиція? Тоді радимо вже зараз зробити запит на консультацію у дилерів Бренду та забронювати собі автомобіль – адже кросовер буде доступний лише в ексклюзивній лімітованій партії.

Бренд Opel пропонує «зручність у дрібницях» як нове правило життя
Варто зазначити, що поява нової комплектації Opel Grandland SE не виключає інших версій автомобіля – всі вони залишаються актуальними! Та навіть більше: кожен клієнт може особисто обрати власний бажаний автомобіль Opel Grandland з онлайн складів дилерів та імпортеру – ці автомобілі вже знаходяться в Україні або прямують в країну, є вибір за двигунами та комплектаціями, передбачена можливість вибору кольору, точна вартість автомобіля вже вказана з урахуванням встановлених опцій. Дуже зручно!

В Україні буде доступна лімітована версія Opel Grandland SE - Opel

Аналогічно, як і можливості фінансування покупки нового автомобіля за програмою «Buy Easy»: вигідні умови кредитування, швидкий розгляд та погодження заявки, передача всіх документів в автосалоні за принципом «єдиного вікна», надійні та перевірені банки-партнери тощо.

Варто зазначити, що Бренд Opel максимально підтримує своїх клієнтів не лише під час купівлі автомобіля, але й під час його довготривалої експлуатації. Прикладом такого підходу є фірмова заводська гарантія, служба підтримки в дорозі Opel Assistance, програма фіксованої вартості ТО з можливістю запису на сервіс в онлайн режимі. Все для максимального комфорту та щоденної зручності!

В Україні буде доступна лімітована версія Opel Grandland SE - Opel

Бажаєте дізнатись більше про автомобіль Opel Grandland та про його ексклюзивну версію SE? Тоді радимо вже зараз звертатись до офіційних дилерів Бренду для консультації – аби не проґавити свій унікальний шанс придбати автомобіль Opel Grandland SE з лімітованої серії, що вже прямує до України просто зараз!

admin

Наверх