В чому унікальність технології e-4ORCE від Nissan > Gercek Tesisat

В чому унікальність технології e-4ORCE від Nissan

Високоточна система керування та подвійний мотор забезпечують стрімкі розгін та гальмування, пропонуючи водіям незрівнянний контроль автомобіля на дорозі. Щобільше, оскільки e-4ORCE розроблена для роботи виключно з електрифікованими та електричними силовими агрегатами, вона також підкреслює прихильність Nissan до сталої мобільності.

Система e-4ORCE, що використовується в Nissan X-Trail, додає можливості точного керування та регулювання гальмівного моменту. Рівновага автомобіля на дорозі забезпечується збалансованим розподілом потужності від двомоторної системи, що регулюється за 1/10 000 секунди, набагато швидше, ніж у звичайних механічних систем повного приводу.

Потреба в подібній системі швидкого реагування відображає постійну зміну рівня зчеплення під кожним колесом, оскільки дорога якою рухаються колеса, може бути мокрою, брудною, зледенілою, засніженою або навіть замасленою. Коли в цих мінливих умовах враховуються зусилля на кермування, розгін або гальмування, вдосконалена система e-4ORCE від Nissan пропонує виняткову впевненість, оскільки вона чітко регулює розподіл потужності на кожне колесо таким чином, щоб ніхто з пасажирів автомобіля цього не помітив.

Секрет блискавичної реакції e-4ORCE полягає в тому, що потужність передається на колеса від електромотора, тому реакція є миттєвою. Звичайна механічна система повного приводу потребує більше часу для регулювання розподілу потужності за допомогою зчеплення або механічної муфти, тому іноді можна відчути момент нестабільності в складних умовах, перш ніж механічна система встигне відреагувати. З e-4ORCE цього не відчувається.

Незалежно від того, чи йде дощ, сніг або ожеледиця, e-4ORCE швидко адаптується до мінливих дорожніх умов і забезпечує водіям найкращий досвід водіння. У нещодавно опублікованому відео Nissan демонструє потужність і плавність, які пропонує технологія e-4ORCE, ілюструючи, як вона відповідає і навіть перевершує час реакції найшвидших істот у природі, що робить цю технологію ідеальною для будь-якої пори року.

Перегляньте наступне відео, щоб дізнатися, як вона протистоїть хижим Венериним мухоловкам, жабам, колібрі та навіть спортсменам світового класу.

Навесні технологія e-4ORCE від Nissan пропонує вам захопливе керування автомобілем без зайвих зусиль. Завдяки її блискавичному часу реагування водії можуть почуватися впевнено та контрольовано, готовими до будь-яких ситуацій на дорозі. З e-4ORCE водії отримують незрівнянний контроль на дорозі, не зважаючи на будь-які умови.

admin

Наверх