В Європі вперше продано електрокарів більше, ніж дизельних авто > Gercek Tesisat

В Європі вперше продано електрокарів більше, ніж дизельних авто

В Європі вперше продано електрокарів більше, ніж дизельних авто - електрокар
У червні в Європейському Союзі було вперше продано більше електромобілів (158 тисяч, або 15,1%), ніж машин із дизельними двигунами (139,6 тисяч, або 13,4%), повідомила Європейська асоціація автомобільної промисловості ACEA.
Автомобілі з бензиновим мотором, як і раніше, продавалися найчастіше, їхня частка в червні склала понад 36%, на другому місці – гібридні машини (близько 24%). Загальна кількість нових легкових машин, зареєстрованих у ЄС у червні 2023 року, досягла 1,045 млн. одиниць.

В Європі вперше продано електрокарів більше, ніж дизельних авто - електрокар

Рік тому частка нових електрокарів у червні становила 10,7%. Різке зростання продажів – на 66% – відбулося значною мірою завдяки їхній популярності в Німеччині, Нідерландах, Франції та Бельгії. Серед виробників проданих електромобілів більше за інших зросла частка Tesla: у 1 кварталі 2023 року кожна п’ята куплена машина була зроблена цією американською компанією.

Продажі гібридних авто в Україні зростають найбільшими темпами, але їх доля удвічі менша, ніж в ЄС

Український ринок електрокарів зростає найшвидшими темпами в Європі

Порівняно з минулим роком у червні продажі бензинових машин у Європі зросли на 11%. Дизельних автомобілів було куплено на 9% менше, хоча в Німеччині та країнах Центральної Європи відзначено незначне зростання їхнього продажу.

В Європі вперше продано електрокарів більше, ніж дизельних авто - електрокар

Загалом у перші шість місяців 2023 року в Європі продали 5,4 млн нових машин. Це на 17,9% більше ніж рік тому, але на 21% менше, ніж до пандемії коронавірусу в першій половині 2019 року.

Як «Дизельгейт» вплинув на український та європейський авторинки

admin

Наверх