Український виробник спецтехніки ВІВА почав новий етап розвитку > Gercek Tesisat

Український виробник спецтехніки ВІВА почав новий етап розвитку

ВІВА була створена за участі Європейських партнерів, які запровадили найсучасніші, на той час, інженерні рішення в будівництві комунальної техніки.

Кожна деталь продукту компанії виготовляється з врахуванням усіх стандартів якості, що робить нашу команду управляючою частиною інженерної досконалості. Спеціалісти в області машинобудування виготовляють техніку, яка поєднує в собі досвід, інновації та надійність.

Наразі, в компанії новий етап розвитку. Завдяки партнерству з ТОВ «Вінтехсолюшнс», розпочалася модернізація виробництва. Її мета – підвищення конкурентоспроможності продукції, збільшення ефективності, водночас, зберігаючи, при цьому, надійність.

Наша спеціалізація – комунальна та будівельна техніка, техніка для ліквідації наслідків руйнувань та транспорт для енергетиків. Ми пропонуємо сміттєвози, самоскиди, бортові платформи з кранами-маніпуляторами, вакуумні машини, дорожньо-комбіновані машини та автогідропідіймачі.

Ми готові запропонувати Вам техніку, яка є в наявності (більше 50 одиниць) або виготовити її за індивідуальним замовленням, відповідно до Ваших потреб та особливостей виробничих процесів.

Для отримання детальної інформації про наявну техніку, її технічні характеристики та ціни, звертайтесь за телефоном +38 (050) 443 45 41 або пишіть на електронну адресу:
[email protected]

admin

Наверх