Український оператор ринку запчастин почав використовувати електричний Citroen Ami у міських доставках > Gercek Tesisat

Український оператор ринку запчастин почав використовувати електричний Citroen Ami у міських доставках

Нагадаємо, що Citroen Ami – це унікальний електричний транспортний засіб, який у вантажному виконанні Cargo має одне сидіння і відсік для вантажу. При чому, Citroen Ami – це найдоступніший на українському ринку комерційний транспортний засіб (вартість 239 000 грн) на чотирьох колесах і з закритим кузовом. До того ж, він повністю забезпечений підтримкою мережі Stellantis Ukraine по всій країні.

Задуманий як альтернатива 2- та 3-колісному транспорту (безпечніше), так і громадському транспорту (зручніше), Citroën AMI – це ультракомпактний і ультраяскравий електрокар для руху в місті. А завдяки своїй довжині 2.41 м, ширині 1.39 м та висоті 1.52 м AMI має практичні розміри й займає лише половину місця для паркування! Його коло розвороту – 7.2 м, дозволяє виконувати всі маневри в місті.

Тяговий літій-іонний акумулятор місткістю 5.5 кВт*год заряджається від звичайної домашньої розетки з напругою 220 вольтів всього за три з половиною години: настільки ж просто і швидко, як смартфон. При цьому запас ходу моделі Citroën AMI становить до 75 км.

admin

Наверх