Українська компанія створює беспілотні рухомі макети танків, щоб вводити в оману ворога > Gercek Tesisat

Українська компанія створює беспілотні рухомі макети танків, щоб вводити в оману ворога

Як розповів співзасновник та генеральний директор компанії Едуард Троценко у проекті Defense-Express, вже цього тижня компанія має реалізувати у залізі проєкт так званого “автономного активного манекена” німецького основного бойового танка Leopard.

При чому, у якості рухомої частини буде використано пікап Ford F-150, з яким компанія вже працювала, коли створювала беспілотний KrAZ Spartan (він також побудовано на цій же платформі).

Далі на машину будуть навішуватися окремі модулі, які перетворять автомобіль на реалістичну копію німецького танка, який Сили оборони України активно використовують на полі бою.

Судячи з фото, цей танк можна у прямому сенсі у польових умовах розібрати, скласти у автомобіль для транспортування та перевезти на місце призначення, а далі розгорнути на новому напрямку. Завдяки напрацюванням по беспілотним технологіям, керувати автомобілем у цьому макеті можна, як з планшету, так і по радіоканалу або взагалі геймерською рукавичкою. Це дасть змогу макету реалістично рухатися, створюючи у ворога хибне ставлення про танковий наступ.

Як зазначає AUTO-Consulting, “Інфокон ЛТД” створила перший беспілотний модуль Pilotdrive та встановила його на ЗАЗ Lanos ще у 2016 році. Далі компанія експериментувала з броньованими автомобілями КрАЗ, і на одному з таких випробувань тоді побував і кореспондент AUTO-Consulting. Як вже тоді працювали технології “Інфоком ЛТД” дистанційного управління бронеавтомобілем – можна побачити у цьому відео.

admin

Наверх