"Українська бронетехніка" розробила нову версію СБА "Новатор" з урахуванням бойового досвіду > Gercek Tesisat

"Українська бронетехніка" розробила нову версію СБА "Новатор" з урахуванням бойового досвіду

Як стало відомо AUTO-Consulting, мова йде про новий дев’ятимісний бронеавтомобіль “Новатор”. “На відміну від попередньої версії у виконанні пікап, нова версія тепер зможе перевозити більшу кількість особового складу та розміщувати на своїй базі різноманітні засоби ураження – від кулеметів до дистанційно керованих бойових модулів та систем ППО», – розповів директор «Української бронетехніки» Владислав Бельбас.

Ця новинка доповнить модельну лінійку “Новатор”. Як і в попередніх версіях машини, в новому «Новаторі» використано такий самий модульний підхід, який дозволяє за короткий проміжок часу змінювати призначення автомобіля та використовувати різноманітні варіанти корисного навантаження.

«На даний момент компанією завершено конструкторську роботу, ми займаємося виготовленням дослідного зразка для проходження державних випробовувань. Вже досить скоро ми будемо готові презентувати нашу нову розробку», – поділився планами Бельбас.

Нагадаємо, що розробку нового 10-місного бронеавтомобіля “Комрат” в “Українській бронетехніці” розпочали ще у 2020 році спільно з “АвтоКрАЗом”. Планувалося, що у якості шасі буде використовуватися вітчизняна платформа КрАЗ-5322 з колісною формулою 4х4. Але після банкротства “АвтоКрАЗу” довелося шукати заміну. Її знайшли.

Бронеавтомобілі “Новатор” під час війни встигли вже не раз зарекомендувати себе, як дуже якісні і витривалі машини. Вже не раз “Новатор” підри валися на мінах, в них влучали снярядами та мінами. Українські машини витримують і навіть повертаються у стрій після ремонту. Але головне, що екіпажи цих машин залишаються у живих після таких пошкоджень. Крім того, компаня постійно вивчає досвід цих підривів і вносить коригування у конструкцію. Тобто “Новатор” до війни, та “Новатор” зараз – істотно відрізняються. .

Більш детально про бронемашини від “Української бронетехніки” – дивіться у цьому відео:

admin

Наверх