Турецькі електромобілі TOGG вже почнуть експортувати. Хто став першим покупцем за кордоном? > Gercek Tesisat

Турецькі електромобілі TOGG вже почнуть експортувати. Хто став першим покупцем за кордоном?

Першим електричний кросовер TOGG отримав президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган. Глава держави прийняв два кросовери, один з яких відіграватиме роль службового автомобіля. В приватному порядку екземпляр TOGG отримав президент Азербайджанської Республіки Ільхам Алієв, а ще одним високопоставленим власником незабаром стане голова Узбекистану Шавкат Мірзієєв.

Коли почнуться постачання електрокарів до Туркменістану та в якому обсязі, поки не повідомляється. Проте відомо, що країна запросила винятково білі автомобілі. Вже кілька років там заборонено машини будь-яких інших кольорів, 2020 року водіїв зобов’язали перефарбовувати навіть чорні деталі в екстер’єрі. Пояснюють це перевагами президента Гурбангули Бердимухаммедова.

TOGG має великі плани на експорт. Окрім Турменістану, турецькі електрокари хочуть возити до Європи, розпочавши з Німеччини.

Поки що єдина модель TOGG відома під індексом T10X. Вона побудована на розробленій з нуля платформі та має дві версії: передньо- та повнопривідну. У першому випадку електрокрос рухає 200-сильний мотор, а по-друге – установка на 400 сил, що складається з двох двигунів.

Найбільш потужна версія (вона з’явиться пізніше) розганяється з місця до 100 кілометрів на годину за 4,8 секунди. Запас ходу сягає приблизно 500 кілометрів, причому батарея заряджається до 80 відсотків за півгодини.

admin

Наверх