Toyota починає закриття російського заводу > Gercek Tesisat

Toyota починає закриття російського заводу

Закриття російського заводу Toyota: нові подробиці Стало відомо, коли Toyota припиняє процес ліквідації збірної площадки в Санкт-Петербурге «Ми продовжуємо приймати заходи щодо збереження зайнятості та зниження безробіття та взаємодіємо з нашими автомобільними заводами, – розповів віце-губернатор. – На заводі Toyota в листопаді-грудні планується проведення організаційно-штатних заходів, а на підприємстві Nissan з травня цього року працює консультаційний пункт Служби зайнятості населення. Інформація про скорочення чисельності штату заводом не подавалася».

Завод Toyota в Шушарах продається з березня 2022 року. Раніше в розмові з «Мотором» представник Toyota заявив, що через шість місяців простоя в компанії «не бачать реалістичних можливостей для відновлення виробництва в майбутньому». Автовиробник оптимізує свою структуру в Росії і продовжує роботу з «фокусом на підтримку дилерської мережі та обслуговування клієнтів Toyota і Lexus».

У Санкт-Петербурзі також розташований завод Nissan. У середині жовтня стало відомо, що всі активи японської компанії, включаючи петербурзьке підприємство, перейдуть під відомство Мінпромторгу ФГУП НАМІ. Угода планується на початок листопада. За словами інсайдерів, на звільнених потужностях можливо організувати випуск китайських автомобілів – одного з найбільш вірогідних кандидатів називають FAW.

Nissan повністю виходить з російського ринку. Його завод націоналізовано

Hyundai-KIA може законсервувати або продати російський завод

admin

Наверх