Toyota випустила рекордну кількість автомобілів > Gercek Tesisat

Toyota випустила рекордну кількість автомобілів

Toyota випустила рекордну кількість автомобілів - Toyota
Останній місяць осені став для Toyota рекордним: у листопаді японський автовиробник випустив понад 833 тисячі автомобілів, що на 2,9% більше, ніж у листопаді 2021 року. У компанії це пов’язують із відновленням ланцюжків поставок комплектуючих, при цьому Toyota продовжує відчувати проблеми через брак напівпровідників. Що стосується продажів, то минулого місяця по всьому світу було продано 796,5 тисяч машин марки – на 5,5% менше торішнього результату.
У самій компанії дають обережні прогнози щодо обсягів виробництва наступного року. «Ми продовжимо уважно стежити за ситуацією з поставками комплектуючих і мінімізуватимемо раптові скорочення виробництва, щоб доставити нашим клієнтам якнайбільше автомобілів у найкоротші терміни», – йдеться в офіційній заяві Toyota.

Дефіцит напівпровідників, що почався ще два роки тому, серйозно вдарив у автомобільну промисловість. Так, багато автовиробників змушені були скоротити обсяги випуску машин і навіть відмовитися від низки електронних систем. Наприклад, Toyota виключила зі списку опцій додатковий смарт-ключ – його тимчасово замінили на механічний. Але помітять це лише японські клієнти марки.

Раніше про дефіцит електронних компонентів висловився голова відділу закупівель у раді директорів Volkswagen Мурат Аксель. Він заявив, що концерн поступово адаптується до «нової нормальності», в якій ланцюжки поставок втратили стабільність. За його словами, брак чіпів, з якою світ зіткнувся через пандемію ще в 2020 році, не буде усунуто і в 2023-му, хоча раніше виробники сподівалися на вирішення проблеми.

Toyota звільнить весь персонал російського заводу і законсервує його

admin

Наверх