Tesla збирається побудувати ще один завод у Європі > Gercek Tesisat

Tesla збирається побудувати ще один завод у Європі

За словами Ле Мера, поки що неясно, який завод збирається будувати Tesla — з виробництва електромобілів чи тягових батарей для них. Є кілька варіантів, але я сподіваюся, що Маск інвестує у виробництво у Франції. Він кілька разів розмовляв із президентом і знає, що йому тут раді», – сказав міністр фінансів.
,br> Проте є кілька чинників, які не на користь Франції. Як зауважив сам Ле Мер, у країні не вистачає промислових майданчиків, які мають залізничне чи морське сполучення. Також існують проблеми з декарбонізованою енергією — її може не вистачити для харчування величезної «Гігафабрики».

Перший завод Tesla в Європі – “Гігафабрика” в районі Грюнхайді на південний схід Берліна – випустила перший автомобіль у березні минулого року. У неї було вкладено близько п’яти мільярдів доларів. Будівництво раз у раз затримували екоактивісти, а запуск конвеєра відбувся на півроку пізніше запланованого через проблеми з контролем забруднення повітря. Повна потужність Gigafactory Berlin розрахована на 500 тисяч машин на рік.

admin

Наверх