Tesla Model Y може стати світовим бестселером не тільки серед електрокарів > Gercek Tesisat

Tesla Model Y може стати світовим бестселером не тільки серед електрокарів

Tesla Model Y може стати світовим бестселером не тільки серед електрокарів - Tesla
Як відомо, сьогодн найпопулярнішим легковим автомобілем у світі залишається Toyota Corolla, але в 2023 все може змінитися: на п’яти японському седану настає американський електромобіль. Tesla Model Y вже став батарейною машиною, що найбільше продається, до кінця року він перевершить всі існуючі моделі по виручці, а в наступному, ймовірно, отримає звання найбільш продаваємого легкового транспортного засобу за загальними обсягами продажів.
Electrek з посиланням на Ілона Маска заявляє, що Tesla Model Y мітить у світові бестселери: електрокар може перевершити результат Toyota Corolla, який становить приблизно 1,15 мільйонів проданих екземплярів. Це стане можливим за рахунок того, що виробничі потужності «Гігафабрик» Tesla у Техасі та Берліні, де збирають лише Model Y, до кінця цього року досягнуть 1 мільйона штук.

Чому клієнти купують електрокари. Результати дослідення

Tesla Model Y може стати світовим бестселером не тільки серед електрокарів - Tesla

Проте не все у американського автовиробника йде за планом. Так, на зборах акціонерів Маск заявив, що пікап Cybertruck, який чекають уже три роки, буде дорожчим, ніж передбачалося спочатку, і його технічні характеристики будуть не такими, як представлений у 2019 році однойменний прототип.

Ілон Маск повідомив, что Tesla Cybertruck буде дорожче, ніж планувалось

admin

Наверх