Tesla відкликає понад 360 тис. автомобілів > Gercek Tesisat

Tesla відкликає понад 360 тис. автомобілів

Йдеться про моделі Model S і Model X 2016-2023 років, Model 3 2017-2023 років і Model Y 2020-2023 років, які вже обладнані або очікують встановлення FSD Beta.

Генеральний директор Ілон Маск виступив проти використання терміну «відкликання» для опису дефектів безпеки або проблем, які можна вирішити за допомогою оновлення програмного забезпечення, доставленого через бездротовий Інтернет.

У четвер він написав у Tвіттері: «Слово «відкликати» для бездротового оновлення програмного забезпечення є анахронізмом і абсолютно неправильним!»

Зазначається, що Tesla дозволяє тисячам водіям елекрокарів випробувати нові та незавершені функції допомоги на дорогах загального користування в США через FSD Beta.

Ця технологія не робить електромобілі Tesla ані автономними, ані безпечними для керування без людини за кермом, готової будь-якої секунди загальмувати чи повернути кермо.

Приєднатися до бета-програми FSD можуть лише ті власники Tesla, у яких на автомобілях встановлена преміальна система допомоги водієві компанії FSD. Цей варіант у США нині коштує 15 000 доларів США або 199 доларів на місяць.

Tesla презентує нову найдешевшу модель в лінійці вже 1 березня. Якою буде її ціна?

admin

Наверх