Stellantis планує 7 дешевих автомобілів на новій платформі для боротьби з китайськими конкурентами > Gercek Tesisat

Stellantis планує 7 дешевих автомобілів на новій платформі для боротьби з китайськими конкурентами

Коли цього тижня представили Citroën e-C3, французький бренд з логотипом у вигляді подвійного шеврону заявив, що його стильний невеликий хетчбек не використовуватиме жодну з чотирьох платформ STLA. Натомість він буде побудований на п’ятій архітектурі, розробленій для Європи, а також для регіональних моделей, які продаватимуться в Південній Америці та Індії. Рено Турте, відповідальний за Smart Car, розповів Automotive News, що наразі розробляється близько семи автомобілів на цій платформі.

Не всі вони будуть електромобілями, оскільки платформа Smart Car від Stellantis була розроблена для розміщення двигунів внутрішнього згоряння. Архітектура не є абсолютно новою, оскільки вона походить від CMP, розробленої PSA. За словами Турте, незабаром з’явиться більша версія e-C3, і, за його словами, щонайменше два інших бренди концерну випустять нові автомобілі на її основі. На питання про те, чи буде Fiat Panda наступного покоління одним з них, Турте висловив впевненість, що так і буде, сказавши, що “це досить слушне припущення”. Її дебют вже підтверджено на 11 липня 2024 року, щоб відзначити 125-річчя Fiat.

Наскільки дешевими будуть ці автомобілі? Ну, Citroën e-C3 спочатку коштуватиме 23 300 євро у Франції, Німеччині, Бельгії, Нідерландах, Австрії та Португалії, коли він надійде у продаж на початку 2024 року. Версія зі скромнішою комплектацією коштуватиме від 19 990 євро але з’явиться на ринку лише в 2025 році.

Stellantis планує 7 дешевих автомобілів на новій платформі для боротьби з китайськими конкурентами - Stellantis

За допомогою нещодавно випущеного e-C3 і майбутніх моделей Citroën хоче досягти щонайменше 5% частки ринку в Європі. Однак конкуренція на Старому континенті стає дедалі жорсткішою, оскільки все більше китайських брендів виводять на ринок свої доступні електромобілі. Не забуваймо, що Renault виробляє популярну Dacia Spring в Китайській Народній Республіці і з великим успіхом постачає її до Європи.

CITROEN представляє перший доступний європейський електромобіль – новий CITROEN e-C3

admin

Наверх