Stellantis продемонстрував майбутнє бренду RAM > Gercek Tesisat

Stellantis продемонстрував майбутнє бренду RAM

Stellantis продемонстрував майбутнє бренду RAM - RAM
На виставці споживчої електроніки CES 2023 у Лас-Вегасі відбулася прем’єра пікапа Ram 1500 Revolution BEV Concept, який має продемонструвати шлях розвитку американської марки. Прем’єра серійного пікапа з електричною силовою установкою запланована на 2024 рік, а зрозуміти, якою виявиться модель, дозволяє уявити футуристичний прототип, який поєднав новий фірмовий стиль із поточним дизайном автомобілів бренду.

Модель отримала повністю світлодіодну оптику, а фірмові шильдики і логотипи також зроблені у форматі елементів, що світяться. Пікап оснащений потужним захистом днища та силовими буксирувальними петлями, які можна прибирати врівень із кузовом. 24-дюймові колеса з «ковпаками», що самовирівнюються, взуті в 35-дюймові позашляхові шини. Доступ в салон відкривають двері, що розкриваються назустріч один одному, а отвір позбавлений центральної стійки кузова для зручності посадки.

Двері салону, висувні ручки, підніжки та дверцята вантажних відсіків оснащені електроприводом. Пікап має “франк” – розташований у передній частині кузова багажник з роз’ємами для підключення електроприладів – і основний відкритий вантажний відсік із системою RamBox, що дозволяє використовувати відкинутий борт для збільшення ємності. Трансформовані панелі кузова дозволяють перевозити довгомірні вантажі.

Електромобіль оснащений комплексом безпілотного водіння третього рівня, два електромотори забезпечують повний привід та повнокероване шасі, а батарея забезпечує запас ходу до 805 кілометрів та підтримує зарядні термінали потужністю до 350 кВт. Пневмопідвіска забезпечує три режими роботи в залежності від умов та типу покриття під колесами.

admin

Наверх