Стартап UVeye залучив $100 млн для перевірки автомобілів за допомогою штучного інтелекту > Gercek Tesisat

Стартап UVeye залучив $100 млн для перевірки автомобілів за допомогою штучного інтелекту

Стартап UVeye залучив $100 млн для перевірки автомобілів за допомогою штучного інтелекту - інтелект
UVeye, компанія, яка використовує штучний інтелект для перевірки автомобілів, залучила $100 млн від інвесторів, включаючи General Motors Co. і CarMax Inc. Інвестиційний раунд серії D очолила Hanaco Ventures, венчурна фірма, що базується в Нью-Йорку і Тель-Авіві, в результаті чого загальна сума залучених коштів UVeye досягла $200 млн.
Угода оцінює UVeye приблизно в $800 млн, повідомила людина, знайома з цим питанням, яка попросила не називати її ім’я, щоб не розголошувати приватну інформацію. Востаннє компанія залучала гроші в 2021 році за оцінкою від $300 млн до $500 млн, повідомляє Bloomberg.

GM підтримав стартап через свій венчурний підрозділ GM Ventures.

Серед інших існуючих інвесторів, які брали участь у раунді, були W.R. Berkley Corp., FIT Ventures та ізраїльські інституційні інвестори.

UVeye, що базується в Нью-Джерсі і Тель-Авіві, надає апаратне і програмне забезпечення, яке, за її словами, працює як МРТ для автомобілів. Її сканери можна використовувати для виявлення таких проблем, як підтікання та пошкодження рами, а також для швидкої перевірки шин і тиску в них.

UVeye має комерційні угоди з автовиробниками, дилерськими групами та аукціонними компаніями з продажу вживаних автомобілів.

Компанія планує використати останні грошові надходження, щоб розпочати виробництво своїх інспекційних систем у Північній Америці і стимулювати зростання продажів у США, а також вийти на нові ринки.

admin

Наверх