США ввели санкції проти АвтоВАЗу, "Москвичу" та Солерсу > Gercek Tesisat

США ввели санкції проти АвтоВАЗу, "Москвичу" та Солерсу

США ввели санкції проти АвтоВАЗу, "Москвичу" та Солерсу - АвтоВАЗ
США ввели санкції проти АвтоВАЗу, «Москвича» та «Соллерса». Мінфін США в четвер розширив список санкцій: його доповнили десятками російських компаній, включаючи АвтоВАЗ, “Москвич”, “Соллерс”, “Тонар” і “Автодор”, випливає з тексту ліцензії Управління з контролю за іноземними активами американського міністерства фінансів (OFAC).
У списки санкцій також внесли закордонні компанії та приватних осіб з Туреччини, ОАЕ та інших країн, які надавали допомогу в обході санкцій. Зазначається, що формально заборона на роботу з компаніями, що потрапили під санкції, поширюється тільки на резидентів США, проте насправді обмеження діють для всіх західних фірм — вони ризикують потрапити під вторинні санкції.

Прямих і швидких наслідків від цих санкцій очикувати не потрібно, але співпрацювати з цими виробниками провідні компанії не будуть. Це буде стосуватися і виробників комплектуючих, ы постачальникыв промислового обладнання. Тобто, усі ці виробники все більше будуть залежати від Китаю, а от можливий експорт буде відбуватися тільки в окремі країни. Чи означає це зупинку виробництва? Ні, але це призведе до подальшого технологічного відставання.

admin

Наверх