Школи Чернівецької області отримали 4 автобуси із Франції > Gercek Tesisat

Школи Чернівецької області отримали 4 автобуси із Франції

За сприяння Міністерство освіти і науки України від французької компанії Трансдев Локасйон Де Веікул надійшла гуманітарна допомога у вигляді 4 пасажирських автобусів, які раніше експлуатувались на території Європейського союзу.

“Комісія з розподілу гуманітарної (міжнародної) допомоги серед закладів освіти Чернівецької області проаналізувала критичні напрями підвезення учнів до закладів освіти та колегіально визначила 4 громади, які отримають автобуси. Це Кельменецька, Вижницька, Селятинська та Сторожинецька територіальні громади. Вдячні Міністерству освіти і науки України та благодійникам за підтримку та надану допомогу “- зазначає начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк.

Школи Чернівецької області отримали 4 автобуси із Франції - автобус

Кельменецька територіальна громада передасть транспортний засіб опорному закладу “ОЗ Кельменецткий ліцей”, який здійснюватиме підвіз за маршрутом Кельменці- станція Ларга (підвозу потребують 50 дітей), а також буде здійснюватися підвіз дітей з Слобідки (Верхньої і Нижньої) до закладу освіти у селі Вартиківці (Вартиковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів), де підвозу потребують понад 40 дітей. Загальна потреба у громаді на сьогодні становить 7 транспортних засобів.

У Вижницькій територіальній громаді нагальна потреба виникла щодо підвозу дітей до ОЗ Міліївський ліцей ім. Д. Загула за маршрутом Мілієве – Середній Майдан – Іспас – Банилів – Мілієве (38 км). Необхідно підвозити 62 дітей. Загальна потреба громади – 7 автобусів.

У Селятинській територіальній громаді найскладніша ситуація склалася в Плосківському ЗЗСО І-ІІІ ступенів, в якому навчаються 218 дітей. Більша частина учнів потребують підвозу, оскільки проживають на відстані до закладу освіти від 3 до 8 км. Транспортний засіб здійснюватиме підвіз за маршрутом Руська – Селятин – Галицівка. Загальна потреба громади становить 4 автобуси.

Сторожинецька територіальна громада отримала автобус для підвезення дітей та педагогічних працівників до опорного закладу Старожадівський ліцей, у якому підвозу потребують 210 учнів цього закладу за маршрутом Стара Жадова – Майдан – Косованка – Нова Жадова – Стара Жадова (51 км). Загальна потреба становить 7 автобусів.

Цьогоріч в обласному бюджеті передбачено 28, 5 млн. грн. для потреб громад на придбання шкільних автобусів для підвезення учнів до закладів освіти області.

Львівщина продовжує отримувати нові шкільні автобуси

admin

Наверх