Що відомо про Range Rover Sport SV перед дебютом? > Gercek Tesisat

Що відомо про Range Rover Sport SV перед дебютом?

Land Rover планує представити Range Rover Sport SV 2024 року 31 травня. Компанія випустила коротке тизерне відео на своєму офіційному каналі YouTube, присвячене анонсу. Судячи з опису відео, схоже, що майбутній SV прийде на зміну нинішньому Range Rover Sport SVR.

Що відомо про Range Rover Sport SV перед дебютом? - Range Rover

Range Rover Sport завжди був про поєднання динамічності й розкоші в єдиному флаконі позашляховика. Новий SV продовжує цю тенденцію, але з додатковим акцентом на спортивність. Під час штурму піщаних дюн, що оточують Дубай, водій на відео перемикається в режим “SV Mode”, а потім показує підрульовий перемикач передач, підсвічений червоним кольором. На ньому кілька разів акцентують увагу протягом короткого ролика. Як і грайливість Range Rover в заносі на тестовому полігоні, що неодноразово демонструється у відео.

Все це завдяки 5,0-літровому V8 з турбонаддувом, який ставлять на моделі Supercharged та SVR, адже він видає 518 кінських сил та 780 Нм крутного моменту. Двигун забезпечує гідне прискорення, але Land Rover обіцяє, що новий SV буде “найшвидшим, найдинамічнішим і технологічно найсучаснішим Range Rover Sport в історії”.

Що відомо про Range Rover Sport SV перед дебютом? - Range Rover

З шістьма режимами повного приводу на вибір, а також режимами для снігу, бруду, піску та повзання по камінню, нинішній SVR вже пропонує досить складний пакет. Для більшості людей, які не є лиходіями (або поплічниками) Бонда, позашляхові функції розкішного кросовера вартістю біля $100 000 лишаться для того, щоб хизуватися, ніж для реального використання. Очікується, що це не зміниться з появою нового Range Rover Sport SV.

Jaguar Land Rover розпадеться на чотири окремих бренди, а дилерську мережу очікує скорочення

admin

Наверх