Що відбувалося на ринку вантажних автомобілів у квітні 2023 р > Gercek Tesisat

Що відбувалося на ринку вантажних автомобілів у квітні 2023 р

Зрозуміло, що квітневе зростання було обумовлене низькою порівняльною базою минулорічного квітня, але й за підсумками 4 місяців в AUTO-Consulting фіксують зростання ринку вантажівок на 73%. Тобто, ринок зростає і зростає потужними темпами.

Цікаво, що у квітні знову підтверджується тренд на домінування Європейської Сімки виробників, які разом склали 76% усих продажів нових вантажівок. Лідирував у квітні MAN. якому вдалося переконати у своїх перевагах майже 18% клієнтів.

Також потужно працювали у квітні дилери M-B, Renault, Scania та Volvo.

Після вигнання з ринку російських та білоруських виробників, тепер нові ніші ринку активно освоюють “європейці”. Так, у квітні AUTO-Consulting фіксував появу нових модифікацій на базі Renault, Peugeot, Citroen, Ford, VW, які все сміливіше заходять в сегмент техніки 4-5 т.

Цікаво, що дистриб’ютори китайських автомобілів намагаються розширити свої продажі за рахунок комунальної спецтехніки, більшість якої у бюджетному сегменті вироблена з використанням українських забудов. Також почав трохи оживати сегмент будівельної та аграрної спецтехніки.

Більш детально про підсумки перших місяців 2023 року ми розкажимо вже незабаром, з залученням думки провідних операторів ринку. Щоб не пропустити – підписуйтесь на наші канали:
AUTO-Consulting в Telegram
AUTO-Consulting в Facebook

admin

Наверх