Що у червні відбувалося на ринку автомобілів для бізнесу > Gercek Tesisat

Що у червні відбувалося на ринку автомобілів для бізнесу

Тільки у червні автопарк поповнився майже на 700 новеньких транспортних засобів. Це не рекордний показник, але дуже непогано за нинешніх часів.

Лідерство у сегменті LCV впевнено тримає Renault, якій вдалося зайняти 46% ринку. Друге місце у Citroen (11%), третій – VW. Також впевнено себе почуває і Peugeot. Більшість гравців у LCV демонстрували на протязі 6 місяців хороше зростання, тому підсумки півріччя будуть дуже оптимістичні.

Продажі мікроавтобусів в Україні збільшилися на 72%, фургонів та шасі на 46%. Зростають майже всі сегменти ринку. І це – добра новина.

Але є й тревожні сигнали. Так, в AUTO-Consulting фіксують значне зниження ринку комерційних автомобілів в Луганській, Донецькій, Запорізькій, Херсонській областях. Нажаль, там де близько відбуваються бойові дії – зараз не до купівлі автомобілів для бізнесу. Причому, падіння фіксується вже по відношенню до показників 2022 року, який вже був дуже слабим. Але у інших регіонах відбувається зростання, навіть у тих, які були деокуповані у минулому році. То ж бізнес там відновлюється і це – добрий сигнал.

Підсумки продажів легкових автомобілів за червень 2023 р

admin

Наверх