SEAT може відмовитися від автомобілів вже до 2030 року > Gercek Tesisat

SEAT може відмовитися від автомобілів вже до 2030 року

Іспанський виробник, єдиним електромобілем якого наразі є скутер Mó вартістю 6200 євро, також розглядає інші “рішення для мобільності”, в тому числі мікроавтобуси та велосипеди, напередодні заборони Європейським Союзом повного продажу нових автомобілів з ДВЗ у 2035 році. В компанії заявляють, що до того часу продовжать розвивати гібридне направлення та більш ефективне використання палива, принаймні, до кінця десятиліття.

SEAT може відмовитися від автомобілів вже к 2030 року - SEAT

Зараз SEAT аналізуємо, яку роль буде відігравати в майбутньому, але однозначно з рішенням визначаться до 2030 року. Представники компанії зазначають, що SEAT може перетворитися на постачальника рішень для міської мобільності орієнтованим на молодь, як у випадку з Mó.

SEAT також прагне розвивати цей напрямок бізнесу за допомогою чотириколісного варіанту, як це вперше було продемонстровано в моделі Minimó, схожій на Renault Twizy, наприкінці минулого десятиліття, перш ніж модель була відкладена на полицю через пандемію.

SEAT може відмовитися від автомобілів вже к 2030 року - SEAT

За словами боса компанії Вейна Гріффітса на щорічній конференції бренду в березні, до 2026 року не планується випускати електромобіль з емблемою SEAT.

Натомість продажем електромобілів займатиметься Cupra – колишній спортивний суббренд SEAT, який став окремим брендом у 2018 році, щоб обидва бренди не поглинали продажі один одного.

SEAT може відмовитися від автомобілів вже к 2030 року - SEAT

Це пов’язано з привабливістю молодого бренду, який у 2022 році подвоїв свої продажі за весь час існування, а також з тим, що протягом наступних двох років Cupra випустить два нових електромобілі – нещодавно представлений Tavascan у 2024 році та Urban Rebel у 2025 році.

Cupra представила перший електричний кросовер бренду – Tavascan

admin

Наверх