Scania представила електричну вантажівку з пробігом 350 км на одному заряді > Gercek Tesisat

Scania представила електричну вантажівку з пробігом 350 км на одному заряді

“Ця прем’єра є важливою історичною віхою для нас та наших партнерів, – говорить Крістіан Левін, CEO Scania. – Ми розширюємо лінійку електричних продуктів, пропонуючи нові можливості для великої кількості клієнтів та для транспортної екосистеми в цілому. Ці вантажівки є частиною наших рішень, вони мають всі необхідні якості, які потребує транспортна галузь у сфері електрифікації».

«Додавання цих рішень до портфоліо Scania є великим переломним моментом для тих клієнтів, які прагнуть перейти на електричні продукти, – говорить Фредрік Аллард, старший віцепрезидент та керівник підрозділу електрифікації в Scania. – Таким чином ми допомагаємо здійснити цей перехід, ґрунтуючись на таких важливих цінностях, як тісна співпраця та нульові викиди».

Клієнти Scania зможуть замовити шасі або комбінації тягачів з напівпричепами для перевезення, наприклад, продуктів харчування з регульованим температурним режимом. Специфікація автомобіля буде залежати від ваги, конфігурації та топографії, але тягач 4х2 із шістьма акумуляторними блоками може проїхати 350 км на одному заряді на середній швидкості 80 км\год на магістралях. Фіксовані маршрути, які передбачають заплановане заряджання в домашньому депо або у місці прибуття, є найкращим варіантом. Можливість заряджатися під час обов’язкового 45 хвилинного відпочинку водія звичайно збільшить робочий діапазон.

«Scania досягла зрілості у сфері електричного транспорту, – продовжує Аллард. – Із таким вагомим доповненням до існуючих гібридів та BEV вантажівок для міських перевезень, що були представлені у 2020, ми можемо тепер пропонувати нашим клієнтам багатогранне портфоліо рішень з нульовими викидами».

Нові вантажівки Scania BEV можна замовляти як тягачі 4х2 або як шасі 6х2*4. Тягачі 4х2 повинні мати міжосьову відстань 4150 мм, щоб розмістити шість акумуляторів, що відповідає європейським законодавчим нормам щодо збільшення габаритів транспортних засобів у Європі. Повна маса автопотягу може бути до 64 тонн, що є поширеним вибором серед скандинавських країн.

Потужність зарядки становить до 375 кВт, це означає, що одна година заряджання, як правило, додає приблизно від 270 до 300 км. Безперервний рівень вихідної потужності для Scania 45 R або S становить 410 кВт (еквівалент 560 к.с.). Електричні вантажівки нового рівня можна замовляти, провівши попередню зустріч з представниками Scania, а виробництво розпочнеться у 4-му кварталі 2023.

Переглянути відео з презентації нової моделі

admin

Наверх