Scania відкрила нову сервісну станцію у Київський області > Gercek Tesisat

Scania відкрила нову сервісну станцію у Київський області

Scania відкрила нову сервісну станцію у Київський області - Scania

“Скания Україна” сьогодні відкрила нову сервісну станцію у м. Бровари. Так, Європа з Україною, європейські виробники підтримують Україну, продовжують сплачувати податки, забезпечувати і навіть створювати нові робочі місця, надавати послуги клієнтам.
На відкритті нової станції “Сканія Бровари” у Київському регіоні у нас теж був почесний гість – Надзвичайний та Повноважний Посол Швеції в Україні Тобіас Тиберг, великий і щирий друг України. Ось як він прокоментував нашу подію:

Швеція підтримує Україну оборонною технікою, гуманітарною допомогою та надає фінансову підтримку. Ми продовжуємо працювати з Україною над реформами у таких сферах як місцеве самоврядування, енергетична незалежність, захист довкілля та в інших сферах. Шведський бізнес є важливою частиною широких та глибоких відносин між нашими двома країнами. Scania робить вагомий внесок у підтримку роботи критичної інфраструктури, надаючи сталі транспортні рішення клієнтам в Україні.

За словами Хокана Йюде, генерального директора ТОВ «Сканія Україна», відкриття нової сервісної станції у Київському регіоні зараз, є підтвердженням підтримки українського ринку та українських перевізників. Стратегія збільшення точок обслуговування та наближення до клієнтів продовжує залишатися в центрі уваги компанії, визнаючи потребу мінімізації простоїв техніки клієнтів, особливо тепер, коли роль логістичних потоків набула украй важливого значення для країни.

Більше інформації на scania.ua

admin

Наверх