Rolls-Royce представив найскладніший проєкт Phantom Syntopia, який будували 4 роки > Gercek Tesisat

Rolls-Royce представив найскладніший проєкт Phantom Syntopia, який будували 4 роки

Нова робота відділення Rolls-Royce Bespoke присвячена світові високої моди. Називається проект Phantom Syntopia. Він реалізований за чотири роки у співпраці з нідерландським модельєром Ірісом ван Херпеном і у внутрішньому рейтингу посідає місце найтехнічнішого складного. Ім’я Syntopia вторить назві колекції одягу 2018 року, в якій ван Херпен використовувала принципи біомімікрії, тобто форми та візерунки, що зустрічаються у природі. Головна тема машини – Weaving Water.

Основою проекту став подовжений Phantom Extended. Він пофарбований у спеціально створений відтінок Liquid Noir. Переливатися фіолетовими, синіми, пурпуровими та золотистими півтонами його змушує дзеркальний пігмент, який додають у фінішне прозоре покриття.

Розробка лише цього процесу зайняла кілька місяців і вимагала 3 тисячі годин випробувань. Навіть малюнок хвиль на капоті зроблений за допомогою цієї унікальної техніки шляхом ретельного розподілу пігменту по поверхні.

Салон Phantom Syntopia зустрічає новою інтерпретацією фірмової стелі Starlight Headliner. Він створений із цілісного шматка шкіри, і завдяки прорізам, через які видно другий шар, срібляста тканина на основі нейлону, створюється тривимірність. Ефект посилюють 162 “пелюстки” з органзи – їх установка зайняла 300 годин, – і 995 оптоволоконних світловодів, які, послідовно запалюючись, змушують стелю оживати.

Для оббивки передніх сидінь Фантома взята сіра шкіра Magic Grey. Задні затягнули у спеціальну тканину з додаванням шовку, малюнок якого нагадує відблиски на воді. Все це простібано в техніці тафтингу, що створює об’єм, але з гладкою поверхнею.

Нарешті, Phantom Syntopia – перший Rolls-Royce, який одержав систему ароматизації салону. Її механізм інтегрований у підголівники. Патентована технологія покладається деякі медичні розробки, тому максимально точно дозує аромат. Базові ноти парфуму — ірис, шкіра, троянда та лимон. На вершині – емоційний кедр. Така композиція обрана невипадково. Вона ідеально доповнюється іншими запахами, які походять від матеріалів, що використовуються в автомобілі.

admin

Наверх