Renault презентувала новий кросовер Scenic E-Tech з запасом ходу 610 км > Gercek Tesisat

Renault презентувала новий кросовер Scenic E-Tech з запасом ходу 610 км

У Scenic E-Tech динамічні лінії кузова, незвичайно оформлена заглушка на місці решітки радіатора і не менш незвичайні колісні диски. У салоні — п’ять місць, вертикально орієнтований планшет на передній панелі (його діагональ 12 дюймів) і крісла з функцією масажу. У самій компанії відзначають наявність панорамного даху Solarbay, атмосферного підсвічування з 48 кольорами на вибір та місткого багажника – його об’єм 545 літрів.

Електричний Scenic запропонують у двох модифікаціях, обидві одномоторні. Базова версія комплектується електромотором на 170 кінських сил та батареєю ємністю 60 кіловат-годин. Такий електрокар розганяється до «сотні» за 9,3 секунди і розвиває максимальну швидкість 150 кілометрів на годину. Запас ходу на одній зарядці – 420 кілометрів.

Є варіант потужніший і динамічніший – з електромотором, що розвиває 218 кінських сил, і 87-кіловатною батареєю. Перші 100 кілометрів на годину він набирає за 8,4 секунд, максимальна швидкість становить 170 кілометрів на годину, а на одному заряді батареї проїжджає 610 кілометрів.

Виробництво Renault Scenic E-Tech організоване на заводі у французькому Дуе, там же, де збирають електричний Megane E-Tech. Основними конкурентами Scenic E-Tech на європейському ринку стануть Volkswagen ID.4, Hyundai Ioniq 5 і Kia EV6.

admin

Наверх