Renault презентує Renault Grand Kangoo. Офіційні подробиці > Gercek Tesisat

Renault презентує Renault Grand Kangoo. Офіційні подробиці

За 25 років, що минули відтоді, як Renault Kangoo став першопрохідцем у сегменті ludospace (позашляховиків для відпочинку) завдяки своєму унікальному дизайну, неперевершеній практичності та першим в історії розсувним боковим дверям, він залишається інноваційним та йде в ногу з часом.

Це також унікальна історія успіху: Renault продала понад 4,4 мільйони автомобілів Kangoo у 50 країнах світу, а електрична версія є бестселером у своєму сегменті з 2011 року. Це найкраще з двох світів: автомобіль для сім’ї з його елегантним дизайном і простором, а також транспортний засіб для професіоналів, зокрема, завдяки місткому багажнику та надійності.

Renault презентує Renault Grand Kangoo. Офіційні подробиці - Renault

ВСІ СИЛЬНІ СТОРОНИ KANGOO, ВСІ ІННОВАЦІЇ ТА ЩЕ БІЛЬШЕ ПРОСТОРУ
Новий Grand Kangoo такий же практичний, як і стандартна версія, і оснащений усім необхідним обладнанням для забезпечення безпеки та підвищеного комфорту:
● 3 повноцінних сидіння в другому ряду і 2 в третьому, що дозволяє комфортно розмістити 7 дорослих і робить автомобіль більш просторим, ніж будь-який інший в своїй категорії;
● Найкращий у своєму класі радіус для колін пасажирів 3-го ряду (164 мм)
● Понад 58 літрів доступного простору для зберігання, включаючи висувну шухляду Easy Life та лотки для зберігання під підлогою у другому ряду
● Багажник об’ємом 500 літрів у 7-місній версії, що збільшується до 3 750 літрів зі знятими задніми сидіннями та складеним переднім пасажирським сидінням
● 5 “справжніх” незалежних задніх сидінь, розсувних, складних, висувних і знімних, що дозволяють створити до 1024 конфігурацій сидінь.
● 3,11 м вантажної довжини зі складеним переднім пасажирським сидінням.
● 14 допоміжних систем водіння, включаючи автономне водіння 2-го рівня, для підвищення безпеки

Як і у Kangoo, дизайн інтер’єру відрізняється панеллю приладів, оздобленою матовим темним деревом, комфортною кабіною та покращеною ергономікою. Приладова панель була оновлена, щоб включати специфічні дані E-Tech для електричної версії.

Renault презентує Renault Grand Kangoo. Офіційні подробиці - Renault

Доступ до 3-го ряду полегшують 2 широкі 83-сантиметрові розсувні двері (+18 см порівняно з Kangoo), низький дверний поріг і складні сидіння 2-го ряду. Це зручно для того, щоб полегшити посадку та висадку інших пасажирів (дорослих або підлітків) або встановити дитину в автокріслі, надійно закріпленому за допомогою кріплень isofix.

Grand Kangoo можна використовувати для будь-яких цілей. У стандартній комплектації із заскленими задніми дверима, також можна замовити відкидні задні двері зі склінням на 2/3-1/3 для легкого доступу до багажника, особливо там, де висота є обмеженням.

Великий внутрішній простір ідеально підходить для сімей, яким потрібні 7 великих сидінь для регулярного використання, і може вмістити пасажирів будь-якого розміру з максимальним комфортом.

Renault презентує Renault Grand Kangoo. Офіційні подробиці - Renault

Автомобіль також ідеально підходить для фахівців з догляду за дітьми: 5 сидінь з кріпленням Isofix, ергономічні сидіння для дітей в дитячих кріслах або кріслах-бустерах, або перевезення на вимогу, з можливістю комфортного розміщення 7 дорослих пасажирів, з легкістю пересування на кожному сидінні, і можливістю зміни модульності (наприклад, 2/2/2), щоб ще більше полегшити пасажирам розміщення в салоні.

Нова літій-іонна батарея Grand Kangoo E-Tech Electric ємністю 45 кВт-год (повністю придатна для використання) має 8 незалежних модулів, які легко ремонтуються, і забезпечує двигуну до 265 км пробігу в режимі WLTP – цього достатньо для більшості повсякденних поїздок при оптимальних витратах на володіння та експлуатацію.

Якщо ви зупинитеся на 10 хвилин на зарядній станції постійного струму потужністю 80 кВт, ви зможете відновити 80 км пробігу.

Renault презентує Renault Grand Kangoo. Офіційні подробиці - Renault

Гарантія на батареї становить 8 років або 160 000 км пробігу. Протягом цього періоду вони будуть замінені безкоштовно, якщо їхня ємність впаде нижче 70% від їхнього стану здоров’я (SoH).

Новий Grand Kangoo E-Tech Electric оснащений двигуном потужністю 90 кВт з миттєво доступним крутним моментом 245 Нм, що забезпечує плавність ходу в будь-яких ситуаціях. Ви можете переключити режим руху на Eco, який обмежує потужність до 56 кВт і обмежує швидкість до 110 км/год для оптимізації запасу ходу.

Ви також можете вибрати будь-який з трьох режимів рекуперативного гальмування:
● Sailing (B1) – обмежена рекуперація, яка найкраще працює на автомагістралях і швидкісних трасах з вільним рухом;
● Drive (B2), режим рекуперації за замовчуванням, для різних ситуацій (реакція, коли ви знімаєте ногу з педалі гальма, подібна до реакції автомобіля з ДВЗ);
● Brake (B3) для максимальної рекуперації, яка найкраще працює в пробках і на гірських дорогах.

Renault презентує Renault Grand Kangoo. Офіційні подробиці - Renault

Новий електричний Grand Kangoo E-Tech виробляється з двома типами зарядних пристроїв:
o 22 кВт швидкий зарядний пристрій змінного струму для поповнення заряду акумулятора з 15% до 80% за 2 години 40 хвилин;
o Зарядний пристрій 22 кВт змінного струму – 80 кВт постійного струму (стандартний) для збільшення запасу ходу на 170 км за 27 хвилин.

Замовлення розпочнеться наприкінці цього року, а поставки – на початку 2024 року.

admin

Наверх