Renault анонсує багато прем‘єр на Паризькому автосалоні. Що покажуть? > Gercek Tesisat

Renault анонсує багато прем‘єр на Паризькому автосалоні. Що покажуть?

Renault анонсує багато прем
Цьогоріч Паризький автосалон проходить під гаслом Час революції і Renault, Dacia, Alpine і Mobilize будуть там (з 17 по жовтня у холі №6 Порт-де-Версаль), щоб продемонструвати стратегію Renaulution у дії. Кожен з брендів покаже принаймні одну ексклюзивну світову новинку (концепт-кар або шоу-кар), нові автомобілі свого модельного ряду, а також досягнення і партнерські проекти, що втілюють їх нову стратегію.
З самого ранку 17 жовтня відкриють експозицію Лука де Мео, Генеральний директор Renault і Групи Renault, Фабріс Камболів, Головний операційний директор Renault, а також Жиль Відаль, віце-президент з дизайну бренду Renault, урочисто продемонструють нову версію легендарного Renault 4 вперше у світі. Новий сімейний Kangoo E-TECH Electric і Renault 5 Turbo 3E, а також шоу-кар Hippie Caviar Motel будуть вперше продемонстровані глядачам, поряд із моделями, створеними, щоб відновити позиції у С-сегменті ринку: Megane E-TECH Electric, новий Austral E-TECH Full Hybrid, Arkana E-TECH Full Hybrid і концепт-кар Scenic Vision. Інтерактивний демонстратор подарує віртуальний досвід роботи систем допомоги водію на новому Austral E-TECH Full Hybrid. Відвідувачі також зможуть побачити мигцем цифрового помічника, що покращить їх досвід користування електричними моделями Renault майбутніх поколінь.

Dacia також вперше презентує нову візуальну ідентичність, символом якої є емблема Dacia Link на всьому модельному ряді, на новій версії Duster Matte Edition і концепт-карі Manifesto, світова прем’єра якого відбудеться під час шоу, буде в центрі уваги на Паризькому автосалоні на повністю новому стенді, що є втіленням території бренду та цінностей, які він сповідує.

Alpine буде представлений болідом Формули-1 A522 і новим A110 R, що будуть вперше показані у Європі; автоспорт же майбутнього представлятиме концепт-кар Alpenglow.

Mobilize продемонструє унікальний погляд на раціональну мобільність. Усе на стенді бренду буде стосуватися використання і шерингу. Нові рішення в сфері міської мобільності (Mobilize Duo) будуть показані поряд із рішеннями у сфері шерингової мобільності (Zity від Mobilize, Mobilize Share) і Mobilize Limo для служб агрегаторів. Дуже скоро мережа Mobilize Fast Charge подарує клієнтам незрівнянний надшвидкий досвід заряджання. І вже завтра Solo Concept та Ileo Concept стануть невід’ємною частиною енергетичних і автомобільних пейзажів міст.

admin

Наверх