Президент Туреччини Ердоган став першим власником національного електрокара TOGG > Gercek Tesisat

Президент Туреччини Ердоган став першим власником національного електрокара TOGG

Глава держави приймав їх разом із дружиною Еміною: на знімках вони стоять поряд із електричними кросоверами червоного та синього кольорів. Офіційна назва моделі досі не оприлюднена, але на арці помітно найменування TOGG T10X поряд зі словами «перша доставка».

Як зазначається, червоний TOGG пофарбований у колір Anadolu, який «відбиває щирість і пристрасть анатолійських земель». Другий автомобіль отримав забарвлення у синьому відтінку Gemlik – він названий на честь блакитних вод району Гемлік (провінція Бурса), в якому знаходиться виробничий майданчик TOGG. За словами президента Туреччини, друга машина використовуватиметься як службова.

У Туреччині стартувало серійне виробництво національного електрокара TOGG

Президент Туреччини Ердоган протестив національний електрокар TOGG

«Сьогодні ми разом спостерігаємо реалізацію 60-річної мрії нашого народу. З цього дня ми почнемо зустрічати TOGG на дорогах», – прокоментував Ердоган доставку автомобілів.

Національний автомобіль спричинив ажіотаж: за 21 день зі старту прийому замовлень їх оформили 177 400 осіб. Постачання розпочнеться найближчим часом. Ціна варіюється від одного мільйона до 1,6 мільйона лір (50-82 000 доларів).

T10X оснащується двигунами до 400 кінських сил та акумуляторними батареями ємністю 52,4 та 88,5 кіловат-години, що забезпечують запас ходу 314 та 523 кілометри відповідно. Початковий варіант розганяється з нуля до 100 кілометрів на годину за 7,6 секунди, а потужніший, який почнуть відвантажувати восени, досягатиме «сотні» за 4,8 секунди.

Прототип кросовера TOGG був представлений у 2019 році . Згідно з нинішнім виробничим планом, завод у Гемліці випускатиме по 100 тисяч машин на рік , але в майбутньому він може вийти на повну потужність 175 тисяч. До 2030 року марка планує випустити ще чотири моделі – седан, хетчбек, SUV B-класу і мінівен. В Туреччині стартують продажі національного електрокара TOGG

admin

Наверх