Porsche планує розширювати аудиторію 911 за рахунок спецсерій > Gercek Tesisat

Porsche планує розширювати аудиторію 911 за рахунок спецсерій

Porsche планує розширювати аудиторію 911 за рахунок спецсерій - Porsche
Після дебюту Porsche 911 Dakar, який став першою в історії моделі заводською версією, адаптованою до бездоріжжя, виробник має намір продовжити роботу у цьому напрямку.. Модель отримала версію Rallye Design Package, яка відсилає до переможного Porsche 953, який у 1984 році виграв ралі-марафон «Париж-Дакар». І в майбутньому подібних виконань — і позашляхових, і марки, що відсилають до спадщини, — з’являтиметься тільки більше, про що офіційно заявив глава німецького автовиробника.
В інтерв’ю британському виданню генеральний директор Porsche Олівер Блюме підтвердив роботу компанії над новими версіями у стилі вже створених модифікацій автомобіля.

«У нас є сімейство 911, починаючи від моделі початкового рівня та закінчуючи Turbo S. Їх доповнюють дуже спортивні моделі GT. І ми подумали, чому б не додати до базових спорткарів та версій GT виконання для бездоріжжя? Небагато світових брендів можуть знайти успішні моменти з минулого і поєднати їх з сучасними технологіями. Але Porsche може. Ми вже випустили версії 50th edition, 60th edition та Sport Classic, а зараз розглядаємо можливість створення модифікацій, натхненних 1970-х та 1980-х роками. Подивимося, яким буде ринковий успіх версії Dakar — можливо, подібних модифікацій буде більшим», — зазначив Олівер Блюме.

admin

Наверх