Porsche купує 50% акцій Red Bull Racing > Gercek Tesisat

Porsche купує 50% акцій Red Bull Racing

Поки не було офіційної інформації, але антимонопольні норми Європейського Союзу, які вимагають завчасного надання зеленого світла таким зв’язкам, призвели до публікації угоди. Як повідомляє Motorsport.com, викриття надійшло з Марокко, однієї з 20 країн за межами ЄС, де було подано заяву та було оприлюднено відповідно до передбаченого у країні процесу.

Хоча в документах повідомляється, що Porsche придбає 50% акцій Red Bull Technology, згідно зі звітом, угода буде поширюватись на всю команду.

Volkswagen Group вже підтвердила, що буде виставляти як Audi, так і Porsche у чемпіонаті Формули-1, коли у 2026 році вступить у силу наступний раунд нових правил щодо двигунів.

Тим часом, відновлення інтересу Honda до спорту після прийняття неоднозначного рішення залишити пост постачальника двигунів минулого року, ймовірно, відкриє шлях для входу Porsche.

Honda, яка постачає силові агрегати для Red Bull Racing з 2019 року, цього року мала передати свою інтелектуальну власність Red Bull Powertrains. Цей план зараз змінився, і Honda не тільки зберігає права інтелектуальної власності, але й збирає та обслуговує поточні двигуни. Це, мабуть, дозволить Red Bull Powertrains – і будь-якій домовленості VW/Porsche – стати новим постачальником двигунів у 2026 році, не маючи попередніх знань про створення чи обслуговування двигунів Формули-1. Статус нового постачальника силових агрегатів забезпечить додатковий час на стенді та інші пільги.

Згідно з оприлюдненими документами, офіційне оголошення про партнерство Red Bull і Porsche буде зроблено 4 серпня.

Volkswagen Group придёт в Формулу-1

admin

Наверх