Поліція Київщини отримала 10 автомобілів Chery > Gercek Tesisat

Поліція Київщини отримала 10 автомобілів Chery

“Це — наступний крок реалізації нашої співпраці і підтримки з боку поліцейських США. Це вже друга партія автомобілів, які передаються безпосередньо поліцейським Київщини за підтримки Мітці Пердью і які будуть використовуватися для патрулювання”, – сказав начальник поліції Київщини Андрій Нєбитов.

“Щодня Україна бореться за всю західну цивілізацію. Ці автомобілі є символом любові американців до України”, – сказала філантроп. Своєю чергою Нєбитов нагадав, що Пердью відвідувала Україну торік. Раніше вона продала з аукціону свою обручку вартістю понад 1 млн дол. і передала кошти Україні.

Поліція Київщини отримала 10 автомобілів Chery - Поліція

Під час заходу були продемонстровані 8 розстріляних і спалених загарбниками поліцейських машин. Серед них – автомобіль, у якому російські військові вбили поліцейського Сергія Близнюка торік у березні під час евакуації мирних жителів. “Цей автомобіль, ВАЗ-2107, останнім виїжджав з Ірпеня під керуванням Близнюка. Снаряд влучив у машину, і поліцейський згорів у ній”, – розповів Нєбитов.

За його словами, машина перебувала на окупованій території, тож обгоріле тіло виявили вже після 27 березня, коли територію було визволено. Особу загиблого вдалося встановити за допомогою ДНК-експертизи.

Загалом російські військові на тимчасово захопленій частині території Київської області знищили або суттєво пошкодили 74 автомобілі поліції.

Який вплив мають китайські авто на український авторинок

admin

Наверх