Пілотний проєкт МВС з прозорості складання іспитів стартував ще у 4 областях України > Gercek Tesisat

Пілотний проєкт МВС з прозорості складання іспитів стартував ще у 4 областях України

Зокрема у сервісному центрі МВС № 5641, який стає одним із екзаменаційних хабів, разом із журналістами оглянули оновлений клас для складання теоретичного іспиту та авто для практичного іспиту.

«Від сьогодні проєкт забезпечення прозорих умов складання іспитів розширюється ще на 4 області: Рівненську, Житомирську, Кіровоградську та Сумську. До цього він уже два місяці успішно триває у Київській, Львівській, Одеській та Вінницькій областях. Цей проєкт передбачає оптимізацію екзаменаційної діяльності в регіонах, запровадження системи онлайн запису на практичний іспит, а також технічне переоснащення класів та автівок для приймання іспитів», — заявив Микола Рудик на презентації.

Пілотний проєкт МВС з прозорості складання іспитів стартував ще у 4 областях України - МВС

На меті проєкту — забезпечення прозорих умов для кандидатів у водії, запровадження сучасних систем відео та аудіо фіксації усіх процесів під час складання іспитів та створення зручної системи попереднього запису на іспити. Контроль і нагляд за процесами дасть кандидатам у водії більше інструментів для оскарження результатів за потреби. Автопарк сервісних центрів МВС для складання іспитів зазнає переоснащення і частина транспортних засобів переміщується з одних населених пунктів до інших. А завдяки функціоналу е-запис на сайті Головного сервісного центру МВС тепер можна записатись на практичний іспит — це скорочує кількість візитів до сервісного центру МВС для отримання цієї послуги з 2 разів до 1.

«Відкритість, прозорість, транспарентність надання послуг у сервісному центрі МВС — це основа до змін економіки і до змін у країні вцілому. Зі свого боку, як обласна влада спільно з тергромадами, де знаходяться сервісні центри МВС, ми виділимо субвенцію для придбання автомобілів, аби посилити щоб матеріально-технічну базу сервісних центрів МВС. Особлива увага для них — це інклюзивність», — заявив голова Рівненської обласної військової адміністрації Віталій Коваль.

Пілотний проєкт МВС з прозорості складання іспитів стартував ще у 4 областях України - МВС

Де саме триватиме проєкт із забезпечення прозорих іспитів?

Львівська область:
– Львів (сервісний центр МВС № 4641),
– село Червоне (сервісний центр МВС № 4643),
– Стрий (сервісний центр МВС № 4645),
– Червоноград (сервісний центр МВС № 4646),
– село Зимна Вода (сервісний центр МВС № 4649);

Київська область:
– Біла Церква (сервісний центр МВС № 3242),
– село Софіївська Борщагівка (сервісний центр МВС № 3246),
– Переяслав (сервісний центр МВС № 3248);

Одеська область:
– Білгород-Дністровський (сервісний центр МВС № 5143),
– Ізмаїл (сервісний центр МВС № 5144),
– Подільськ (сервісний центр МВС № 5149),
– Одеса (сервісний центр МВС № 5154);

Вінницька область:
– Вінниця (сервісний центр МВС № 0541),
– Могилів-Подільський (сервісний центр МВС № 0543),
– Тульчин (сервісний центр МВС № 0544);

Рівненська область:
– Рівне (сервісний центр МВС №5641),
– Сарни (сервісний центр МВС №5643);

Житомирська область:
– село Довжик (сервісний центр МВС №1841),
– Коростень (сервісний центр МВС №1843);

Кіровоградська область:
– Кропивницький (сервісний центр МВС №3541),
– Олександрія (сервісний центр МВС №3542);

Сумська область:
– Суми (сервісний центр МВС №5946),
– Конотоп (сервісний центр МВС №5942).

Усі ці сервісні центри МВС перетворюються на екзаменаційні хаби у своїх областях. У кожному з них уже є можливість онлайн оформити талон попереднього запису на практичний іспит за допомогою функціоналу е-запис. Це скорочує ймовірну кількість візитів до приміщення сервісного центру МВС з двох до одного. Раніше у цих сервісних центрах МВС та поки що в інших областях, аби записатись на іспит потрібно отримати талон у терміналі.

Інші сервісні центри МВС у восьми областях продовжують надавати всі види послуг сервісних центрів МВС, окрім приймання теоретичних та практичних іспитів.

А також від 1 серпня змінився термін між спробами складання. Після невдалої спроби на 11 день можна повторно приходити на екзамен. Якщо кандидат у водії не склав теоретичний або практичний іспит, то тепер є 10 днів на повторення. Раніше було 5 днів — на шостий дозволялось повторно складати. Тепер же є більше часу на те, щоб повторити матеріал і з новими силами пробувати успішно скласти.

Тепер здавати практичний іспит на права можна необмежену кількість разів

admin

Наверх