PEUGEOT повністю електрифікує модельний ряд > Gercek Tesisat

PEUGEOT повністю електрифікує модельний ряд

● 2023: кожна модель лінійки PEUGEOT отримає електрифіковану версію.
● 2025: PEUGEOT матиме 100% електричний модельний ряд.
● 2030: 100% PEUGEOT, проданих в Європі, будуть 100% електричним

1. Ecosystem (Екосистема) : наша екосистема продуктів і послуг, заснована за підтримки STLA та з використанням всіх доступних засобів концерну.
2. Experience (Досвід): наскрізний клієнтський досвід, від заряджання до підключення.
3. Electric (Електричний): усе це базується на 100% електричних акумуляторах – і ми гарантуємо створити лінійку 100% BEV до 2025 року,
4. Efficiency (Ефективність): наша ціль максимізувати продуктивність та мінімізувати споживання кіловат (12,5 кВт-год/100 км для E-208),
5. Environment (Навколишнє середовище): мета Бренду досягти нульового викиду вуглецю до 2038 року з турботою про навколишнє середовище.

PEUGEOT повністю електрифікує модельний ряд - PEUGEOT

ЛІНДА ДЖЕКСОН, генеральний директор PEUGEOT:
«Проект E-LION визначить стратегію електрифікації Бренду PEUGEOT та дасть змогу залишатися в контакті з суспільством, щоб забезпечити мобільність, яка відповідає цінностям нашого Бренду».

PEUGEOT ВИПУСТИТЬ 5 НОВИХ ЕЛЕКТРОМОБІЛІВ ЗА 2 РОКИ:
E-308, E-308 SW (перший європейський електроуніверсал), E-408, E-3008 і E-5008.
Електричні 308 і 308 SW будуть оснащені абсолютно новим електричним двигуном, який розвиватиме 115 кВт (156 к.с.) і матиме запас ходу понад 400 км (цикл WLTP). Даний двигун має середнє споживанням енергії 12,7 кВт/год та має найкращу ефективність в сементі.

СТВОРЕННЯ НОВОЇ ГІБРИДНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ
PEUGEOT представляє нову гібридну технологію з MHEV 48v, яка буде встановлюватися з цього року на 208, 2008, 308, 3008, 5008 і 408. Система PEUGEOT Hybrid 48V складається з бензинового двигуна PureTech нового покоління потужністю 100 або 136 к.с., який працює в парі з 6-ступінчастою електрифікованою коробкою передач з подвійним зчепленням (E-DCS6) та в поєднанні з електродвигуном потужністю 21 кВт. Завдяки акумулятору, який підзаряджається під час руху, ця технологія забезпечує збільшення обертового моменту на низьких обертах і зниження споживання палива на 15%. Таким чином, під час руху у місті кросовер C-сегменту, оснащений системою HYBRID, може рухатися більше 50% часу в електричному режимі зі 100% нульовим рівнем викидів.

PEUGEOT повністю електрифікує модельний ряд - PEUGEOT

АНОНСУЄМО НОВЕ ПОКОЛІННЯ C-SUV
• Новий повністю електричний PEUGEOT E-3008 буде представлено в другій половині 2023 року.
Запас ходу становитиме до 700 км – новинка буде оснащена 3-ма електричними силовими агрегатами, включаючи подвійний двигун.
• E-3008 стане першим автомобілем, який випущений на новій сучасній платформі STLA Medium.
• PEUGEOT E-5008 буде випущений слідом.

СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН В ПОЄДНАННІ З ІННОВАЦІЙНИМИ ТЕХНОЛОГІЯМИ
Дизайн продукції та технологічні інновації відіграють ключову роль у проекті E-Lion. Нова лінійка PEUGEOT BEV-by-design базуватиметься на технологічних платформах Stellantis, які забезпечують чудову базу для розробки майбутніх дизайнів.

НОВІ ПРОПОРЦІЇ — більше гнучкості та свободи для переосмислення загальних пропорцій автомобіля.
НОВІ ПЕРСПЕКТИВИ — абсолютно нова мова дизайну.
НОВИЙ ПРОСТІР — переосмислення внутрішнього простору та функціональності.
НОВІ ЖЕСТИ — переосмислений підхід до керування автомобілем без механічного зв’язку між кермом та колесами. Це дозволило створити концепт-кар Hypersquare і наступне покоління інтелектуального i-COCKPIT® із повністю новим HMI, який буде запущено з 2026 року.

Новітні технології STLA, що полегшують керування автомобілем.
STLA-BRAIN, «нервова система» та центральний інтелект автомобіля
STLA-SMARTCOCKPIT, діджитал зв’язок з вашим автомобілем всередині та поза ним
STLA-AUTODRIVE, майбутнє автономного водіння

PEUGEOT повністю електрифікує модельний ряд - PEUGEOT

ГЛОБАЛЬНИЙ ЖИТТЄВИЙ ЦИКЛ
Одним із пунктів проекту E-LION є суттєве збільшення терміну служби BEV автомобіля в порівнянні з автомобілями з ДВЗ, який сьогодні становить приблизно 15 років. Цей подовжений життєвий цикл є чудовою можливістю для дизайнерів створити автомобільний дизайн, який буде актуальним та сучасним протягом усього життя.

4 складові Lifecyle Design від PEUGEOT:
1. Термін служби: архітектура автомобіля побудована на основі платформи Stellantis і супутніх засобів підтримки
2. Відновлення: можливість відновлювати та переробляти ключові деталі, включно з використанням перероблених частин
3. Оновлення: можливість оновлювати ключові деталі автомобіля, які зносилися (оздоблення), як це було презентовано в концепції INCEPTION. Це дасть змогу вдихнути нове життя в автомобіль щоразу, коли він змінює власника
4. На вимогу: регулярне оновлення HMI, освітлення та інших керованих програмним забезпеченням компонентів, щоб зберегти привабливість автомобіля ( як щорічне оновлення iOS для вашого iPhone).

МАТТІАС ХОССАНН, директор з дизайну PEUGEOT:
«Уявіть, що більше не буде старих автомобілів. Натомість свіжий та персоналізований автомобіль, який ви можете будь-коли оновити або модернізувати залежно від ваших потреб. Завжди актуальний продукт, який зберігає свою цінність протягом усього терміну експлуатації».

Що стосується взаємодії з користувачем: PEUGEOT зобов’язується бути надихаючим, простим та доступним для клієнтів

PEUGEOT повністю електрифікує модельний ряд - PEUGEOT

Електромобілі PEUGEOT базуються на трьох цінностях Бренду:
Привабливий дизайн — лев’яча постава та три кігті лева у світловому підписі є відмінними рисами дизайну PEUGEOT
Емоція інстинктивного задоволення від водіння ще більше посилюється завдяки електрифікації, а також чудовій компоновці оновленого i-Cockpit.
Досконалість завдяки якості, ефективності та технологіям у всій лінійці електромобілів.

PEUGEOT НА ШЛЯХУ ДО ВИКОНАННЯ СВОЄЇ МЕТИ ДОСЯГТИ НУЛЬОВОГО ВИКИДУ ВУГЛЕЦЮ ДО 2038 РОКУ
План по досягненню нульового викиду вуглецю виходить за рамки 100% електрифікації та враховує:
• Матеріали, що використовуються при проектуванні та виробництві продукту.
• Кількість використаної енергії при виробництві.
• Включення продуктів у підхід циклічної економіки.

Циклічна економіка в суспільстві означає відхід від підходу «бери, створюй, утилізуй» до циклічного підходу до матеріалів і товарів. Для Stellantis підхід циклічної економіки починається уже на етапі проектування автомобілів, аби вони служили якомога довше, і під час виробництва, адже використовується все більше перероблених матеріалів. Потім ремонтують, переобладнують, повторно використовують і переробляють автомобілі та запчастини.

Учасники мережі Stellantis уже можуть бачити «відновлені» запчастини в каталогах запчастин і використовувати це, щоб пропонувати клієнтам доступні екологічні запчастини.

Як бізнес, так і приватні клієнти можуть побачити «повторне використання» в дії на онлайн платформі Stellantis під назвою B-Parts (наразі доступна в 155 країнах з 5,2 мільйонами деталей).

ЛІНДА ДЖЕКСОН, генеральний директор PEUGEOT:
«Нульовий рівень викидів вуглецю — це не просто чотири слова, це мислення, підхід який ми всі маємо прийняти як організації, так і як окремі особи. Проект E-LION також не є стратегією та ppt-презентацією. Це проект, який ми прагнемо реалізувати, оскільки він надзвичайно важливий для нас і майбутніх поколінь».

Детальна інформація про PEUGEOT – на сайті www.peugeot.ua

admin

Наверх