Перший електрокросовер Smart #1 добрався до України > Gercek Tesisat

Перший електрокросовер Smart #1 добрався до України

Серійна версія Smart #1 дебютувала 7 квітня 2022 року. Вона була розроблена під кодовою назвою HX11, причому Mercedes-Benz відповідав за дизайн, а компанія Geely займалась інжинірингом та виробництвом. Після такого мимоволі замислюєшся, хто через кілька років у кого буде копіювати новітні конструкторські рішення?!

Перший електрокросовер Smart #1 добрався до України - Smart

Насправді, ще з 2019 року брендом Smart Automobile, який належав концерну Daimler, опікується китайська фірма Geely. Модельний ряд Smart тепер конкурує з сімейством Mini. Субкомпактний кросовер Smart #1 кидає виклик Mini Countryman, який поки що не має суто електричної версії, але пропонується гібрид з електричним запасом ходу в 48 км.

Перший електрокросовер Smart #1 добрався до України - Smart

Новий Smart #1 має споряджену масу 1820 кг. Габаритна довжина – 4270 мм, ширина – 1822 мм, висота – 1636 мм, колісна база – 2750 мм. Електрокросовер досить обтічний: коефіцієнт сх = 0,29. Для зниження опору повітря дверні ручки ховаються на ходу, передня частина забезпечена активними повітряними заслінками, а 19-дюймові колісні диски виконані в особливому плоскому дизайні.

Перший електрокросовер Smart #1 добрався до України - Smart

Салон розрахований на п’ять осіб, але об’єм багажного відсіку невеликий – лише 273 літри. Задні спинки можна скласти, що дозволить збільшити місткість до 411 літрів. У списку оснащення також присутній голосовий помічник, двоконтурний клімат-контроль, скляний дах, контурна підсвітка та безліч варіантів внутрішнього оздоблення.

Перший електрокросовер Smart #1 добрався до України - Smart

Базова модель має один електромотор потужністю 200 кВт (272 к. с.) і задній привід. Час розгону до 100 км/год складає 6,7 секунди, максимальна швидкість – 180 км/год. Акумулятори ємністю 66 кВт/год дають запас ходу на 420-440 км за циклом WLTP, а потужна зарядка в 150 кВт наповнює батарею з 10 до 80% за півгодини.

Топ-версія від Brabus може похвалитись повним приводом з двома електромоторами сумарною потужністю 315 кВт (428 к.с.) та прискоренням до сотні за 3,7 секунди.

Перший електрокросовер Smart #1 добрався до України - Smart

Звісно, такі автомобілі поки що в Україну потрапляють неофіційно через сірих дилерів під замовлення. Тому й ціни можуть суттєво відрізнятись. Приблизно Smart #1 коштує в діапазоні $45-60 тисяч в залежності від комплектації.

Тест-драйв smart electric drive: Шпион под прикрытием

admin

Наверх