Opel анонсує концепт електромобіля, який стане масовим у найближчі роки > Gercek Tesisat

Opel анонсує концепт електромобіля, який стане масовим у найближчі роки

У самій компанії заявляють, що концепт Experimental «дає уявлення про майбутні моделі, їх дизайн і технології». З особливостей зовнішнього вигляду електрокара можна виділити повну відсутність хромованих елементів, незвичайну форму задніх ліхтарів з вертикальною смугою, що світиться, що розсікає корму навпіл, підсвічений логотип Opel і скляний дах, що плавно переходить у скла спереду і ззаду. Заявлено, що шини для концепт-кара були розроблені разом з Goodyear – їх виготовили з переробленої гуми.

У салоні — крісла полегшеної конструкції з розвиненою бічною підтримкою та кермо-штурвал, що складається при активації автопілота. З цього випливає, що електрокар відповідає третьому чи четвертому рівню автономності за класифікацією SAE, тобто може їхати без контролю з боку водія. Замість екранів проекційні дисплеї з доповненою реальністю, а замість зовнішніх дзеркал камери з оглядом на 180 градусів, причому вони інтегровані в задні стійки.

Інформацію про силову установку та динамічні характеристики концепт-кара Opel притримав до повноцінної прем’єри на автосалоні IAA Mobility у Мюнхені.

admin

Наверх