Новий рівень сервісу у страхуванні: СК VUSO запустила новий продукт “WOW КАСКО” > Gercek Tesisat

Новий рівень сервісу у страхуванні: СК VUSO запустила новий продукт “WOW КАСКО”

Страхова компанія VUSO задає нові тренди: у вересні 2023 року страховик запустив новий продукт “WOW КАСКО”, в якому повністю переосмислив поняття страхування і захисту своїх клієнтів. Основний акцент продукту – відтепер КАСКО не лише про виплати, а й про високий рівень сервісу для клієнтів. Відтак зміни стали відчутними у процесі врегулювання.

“Зі сторони врегулювання, WOW-КАСКО – це, в першу чергу, зручний для клієнтів сервіс. Після настання страхового випадку, клієнту потрібно зробити мінімум зусиль для отримання відремонтованого автомобіля. Більшість питань, пов’язаних з врегулюванням випадку, спілкуванням з СТО та ремонтом автомобіля беруть на себе сервіс-менеджери страхової компанії”, – коментує експерт та аварійний комісар Департаменту врегулювання моторних ризиків Данило Гусєв.

Новий рівень сервісу у страхуванні: СК VUSO запустила новий продукт “WOW КАСКО” - VUSO

“Клієнту більше не потрібно приїздити в офіс VUSO для огляду автомобіля після настання страхової події, сервіс-менеджер самостійно приїде до клієнта. У випадку необхідності дефектування автомобіля на СТО, співробітник компанії самостійно доставить його на станцію, а потім поверне власнику. Після виплати страхового відшкодування, експерт проконтролює терміни поставки запчастин та доставить ТЗ клієнта на СТО для проведення ремонту, а після виконання ремонту, проконтролює якість роботи та поверне автомобіль клієнту”, – додає він.

Довідка: VUSO – українська страхова компанія, яка вже понад два десятиліття створює прості та зручні продуктові рішення з високою якістю сервісу. За результатами першого півріччя 2023 року VUSO увійшла в п’ятірку найкращих компаній за страхуванням КАСКО в Україні.

admin

Наверх