Новий Hyundai Santa Fe докорінно змінився. Чим буде вражати нове покоління? > Gercek Tesisat

Новий Hyundai Santa Fe докорінно змінився. Чим буде вражати нове покоління?

Це перетворення стало для Hyundai Santa Fe найбільшим за більш ніж два десятиліття. В автомобілі на фотографіях практично неможливо дізнатися знайомий Santa Fe: лінія скління тепер нагадує про Land Rover, а практично вертикальна задня частина з прямокутними ліхтарями, що заходять на боковини, припаде до смаку далеко не всім. Зате це рішення дозволило зробити отвір п’ятих дверей максимально широким. Багажник збільшився обсягом, з’явився додатковий простір і в самому салоні.

Інтер’єр виконаний у стилі інших недавніх моделей Hyundai. На передній панелі встановлені два здвоєні екрани діагоналлю 12,3 дюйми кожен — цифрова панель приладів та тачскрин мультимедійної системи, який злегка розгорнуть у бік водія.

Нижче знаходиться центральна консоль із сенсорним блоком керування клімат-контролем та набором фізичних клавіш та перемикачів. На центральному тунелі можна побачити нішу з бездротовою зарядкою для смартфонів та підсклянники. Ще одне нововведення – перемикання передач винесено на кермову колонку. Опціонально доступний панорамний дах, що складається з кількох секцій.

На фотографіях на кормі автомобіля можна помітити шильдик 2.5T – він вказує на те, що як мінімум 2,5-літрова “турбочетвірка”, яка встановлюється і на Santa Fe нинішнього покоління, залишиться в строю. Повноцінна прем’єра моделі відбудеться 10 серпня, тоді ж компанія оприлюднить інформацію про інші силові установки.

admin

Наверх