Нове покоління Lexus LX стало доступне для тест-драйву в Україні > Gercek Tesisat

Нове покоління Lexus LX стало доступне для тест-драйву в Україні

У новому Lexus LX дебютують два нових силових агрегати V6 із подвійним турбонаддувом. Це 3,5-літровий бензиновий двигун у версії LX 600 і 3,3-літровий дизельний у LX 500d. Двигуни мають менший робочий об’єм, ніж їхні попередники — безнаддувні двигуни V8, проте забезпечують значно вищі потужність, крутний момент та паливну економічність. Обидва працюють у парі з новою 10-ступеневою автоматичною коробкою передач Direct Shift.

Нове покоління Lexus LX стало доступне для тест-драйву в Україні - Lexus

Якими б не були дорожні умови, водії відчуватимуть втілення нової філософії Lexus Driving Signature, спрямованої на забезпечення безперервного відчуття єднання і повного контролю над автомобілем, який швидко й точно реагує на всі наміри водія.

У новому Lexus LX уперше використана система кермового управління з електропідсилювачем, яка разом із гальмівною системою з електронним керуванням допомагає досягти оптимальних характеристик пересування дорогами й бездоріжжям. Цьому також сприяють оновлені системи підвіски разом із системою автоматичного регулювання кліренсу (AHC) та адаптивною системою регулювання жорсткості підвіски (AVS).

Нове покоління Lexus LX оснащене системою постійного повного привода. Окрім блокування заднього та центрального диференціалів, уперше на автомобілях Lexus доступне блокування переднього диференціала. Це унікальна функція для сегмента, в якому представлено LX.

Нове покоління Lexus LX стало доступне для тест-драйву в Україні - Lexus

Зовнішній дизайн відображає концепцію Lexus «Довершена вишуканість». Це підкреслюється новою інтерпретацією фамільної решітки радіатора Lexus, що позбулася рамки та складається з рядів паралельних ламелей, які створюють потужний тривимірний ефект.

У тонких видовжених світлодіодних фарах розміщено чотири прожектори. Вони доповнені вбудованими денними ходовими вогнями, оформленими у фірмовому стилі Lexus. Задні ліхтарі містять горизонтальні стрічки світла, що виконані у характерній для Lexus L-подібній формі та проходять по всій ширині задньої частини автомобіля.

Місце водія облаштоване за концепцією Тазуна. Вона передбачає продумане й інтуїтивно зрозуміле розташування елементів керування автомобілем й сенсорних інформаційних дисплеїв — верхнього 12,3-дюймового та нижнього 7-дюймового. 10-дюймовий кольоровий проєкційний дисплей на лобовому склі забезпечує чіткість зображення навіть при яскравому денному світлі.

Нове покоління Lexus LX стало доступне для тест-драйву в Україні - Lexus

Елементи управління та перемикачі згруповані в одній зоні відповідно до їхніх функцій, тому ними можна користуватися без зайвих рухів очей чи зміни положення. Сидіння нової конструкції з електричним регулюванням забезпечують зручне утримання тіла навіть під час руху пересіченою місцевістю.

Вперше LX також доступний у новій VIP-версії Superior на 4 місця, створеної для подорожей із максимальними розкішшю та комфортом. Дана версія вирізняється двома великими задніми сидіннями з обігрівом, вентиляцією та масажем, додатковими функціями клімат-контролю.

Lexus LX також доступний у семимісному варіанті. Третій ряд сидінь у ньому може вмістити до двох дорослих пасажирів. Доступ до цих сидінь спрощено завдяки функції вільного проходу, застосованій у Lexus уперше.

Нове покоління Lexus LX стало доступне для тест-драйву в Україні - Lexus

Система безпеки Lexus Safety System+ входить до стандартної комплектації нового LX. Її покращені та нові функції — розпізнавання дорожніх знаків (RSA), адаптивний круїз-контроль (DRCC), система утримання в смузі руху (LTA) — допомагають захиститися від багатьох поширених ризиків на дорозі. Зокрема, система запобігання зіткненням (PCS) відтепер здатна розпізнавати зустрічні автомобілі й автомобілі попереду, а також пішоходів* на траєкторії руху автомобіля і вдень, і вночі. До того ж удень вона виявляє ще й велосипедистів*. PCS також має функцію допомоги при повороті на перехресті*, що визначає ризик зіткнення із зустрічним транспортним засобом або пішоходами, які перетинають дорогу.

PCS також має нову функцію аварійного підсилювача керма*. Під час їзди вдень вона забезпечує додаткову підтримку, коли водії здійснюють екстрений маневр для уникнення зіткнення, підтримуючи стійкість автомобіля та утримуючи його у межах смуги руху.

Нове покоління Lexus LX стало доступне для тест-драйву в Україні - Lexus

Для нового Lexus LX також доступні численні додаткові функції активної безпеки, які роблять керування автомобілем простішим і безпечнішим.

Якість руху бездоріжжям було піднесено на вищий рівень завдяки новим і покращеним системам управління для водіння в найскладніших умовах. Цьому сприяють нова функція огляду місцевості під днищем для контролю ділянок безпосередньо навколо передніх і задніх коліс, допомоги при повороті на бездоріжжі, що допомагає водієві ювелірно маневрувати в найскладніших умовах.

Нове покоління Lexus LX стало доступне для тест-драйву в Україні - Lexus

Lexus LX нового покоління поєднує якість, надійність, довговічність і позашляхові характеристики, що плекалися протягом десятиліть, з найвищим комфортом пересування дорогами з будь-яким покриттям.

За детальнішою інформацією про автомобілі та послуги Lexus, включно з дистанційним обслуговуванням, звертайтеся, будь ласка, до офіційних дилерів Lexus в Україні.

Нове покоління Lexus LX стало доступне для тест-драйву в Україні - Lexus

admin

Наверх