Нове покоління DAF XF 450 отримало звання «Зелена вантажівка 2023» > Gercek Tesisat

Нове покоління DAF XF 450 отримало звання «Зелена вантажівка 2023»

Щороку VerkehrsRundschau і Trucker проводять комплексне порівняльне тестування тягачів усіх провідних марок. Основна увага при вимірюванні зосереджена на споживанні палива, яке безпосередньо перетворюється на викиди CO2. Крім того, при нагородженні «Зелена вантажівка 2023» враховувалися споживання AdBlue і середня швидкість, досягнута під час тесту.

Наднизьке споживання дизельного палива
DAF XF нового покоління з двигуном PACCAR MX-11 потужністю 330 кВт/450 к.с. перевершив конкурентів на великому тестовому маршруті в Німеччині з наднизьким споживанням дизеля 21,26 л/100 км, що еквівалентно 675 грамам CO2 на кілометр. і витрата AdBlue лише 1,32 л/100 км. Середня швидкість склала відмінні 80,06 км на годину.

Нове покоління DAF XF 450 отримало звання «Зелена вантажівка 2023» - DAF

Оптимальна аеродинаміка
«DAF отримав конкурентну перевагу завдяки тому факту, що наразі це єдиний виробник, який запровадив нові правила щодо розмірів вантажівок у Європі», — пояснює Ян Бургдорф, керівник відділу випробувань і технологій журналів VerkehrsRundschau і TRUCKER. «Нові правила передбачають подовжену передню частину для оптимальної аеродинаміки, що підвищує споживання палива DAF, що є лідером у своєму класі».

Патрік Дін, член правління та головний інженер DAF: «Те, що XF 450 нового покоління отримав нагороду «Зелена вантажівка 2023», є фантастичним досягненням і визнанням наполегливої роботи, виконаної всією командою DAF. Наші вантажівки нового покоління не тільки встановили новий стандарт, коли йдеться про паливну ефективність, але й пропонують найкращі на ринку безпеки та комфорт водія, що робить їх найкращими вантажівками як для водія, так і для власника. З нагородою «Green Truck Award» ця серія доводить, що DAF також є справжнім екологічним лідером».

В Україні дебютувала вантажівка 2022 року DAF XG+

Стало відомо, хто придбав перший в Україні DAF XG+

Більш детально, про новий DAF XG+ – дивіться у цьому відео:

admin

Наверх