Nokian Tyres йде з Росії > Gercek Tesisat

Nokian Tyres йде з Росії

У зв’язку з війною в Україні та подальшим посиленням санкцій для Nokian Tyres вважає що більше недоцільно продовжувати діяльність у Росії. Підготовка до виходу розпочнеться негайно, і компанія оцінить різні варіанти виходу. Цей процес буде здійснюватися з урахуванням місцевих працівників та законодавства.

У рамках цього процесу Nokian Tyres зафіксує знецінення російських активів на суму приблизно 300 мільйонів євро у другому кварталі 2022 року.

«Протягом останніх місяців ми стали свідками шокуючих подій в Україні. Ми з великим сумом слідкуємо за ситуацією і разом з усім міжнародним співтовариством однозначно засуджуємо війну, яка завдала невимовних страждань багатьом», – говорить Юкка Мойсіо, президент і генеральний директор Nokian Tyres.

Nokian Tyres працює в Росії з 2005 року. У 2021 році приблизно 80% шин компанії для легкових автомобілів було вироблено в Росії, а бізнес-сфера “Росія та Азія” становила приблизно 20% чистих продажів Nokian Tyres.

Андрій Пантюхов, який очолював бізнес-напрям Nokian Tyres в Росії та Азії, більше не входить до складу менеджменту Nokian Tyres.

Як змінився попит на шини під час війни

admin

Наверх