Nissan продаватиме в Європі виключно електромобілі > Gercek Tesisat

Nissan продаватиме в Європі виключно електромобілі

Доки багато країн обговорюють строки введення заборони на продаж автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння, Nissan наполегливо працює над планами забезпечити перехід на повністю електричні автомобілі в Європі до 2030 року, і відтепер усі нові моделі Nissan в Європі будуть повністю електричними.

Враховуючи можливості проєктування, конструювання та виробництва автомобілів у Великобританії, а також спираючись на основні сильні сторони бренду — електрифікацію та кросовери, — цей перехід також сприятиме прагненню Nissan до вуглецевої нейтральності.

Представлено новий Concept 20-23 та розпочато нове дослідження з автономного водіння
Компанія Nissan продовжує програму інвестицій у свої команди з проєктування та досліджень у Європі, що наразі відзначають історичні ювілеї, просуваючи свою передову діяльність з розробки майбутніх транспортних засобів та технологій.

Nissan продаватиме в Європі виключно електромобілі - Nissan

На березі каналу поруч з європейською студією Nissan Design Europe (NDE) компанія Nissan представила концепт спортивного міського електромобіля Concept 20-23 на честь 20-ї річниці відкриття студії в лондонському районі Паддінгтон.

Загалом, згідно з планом Nissan Ambition 2030, компанія Nissan до 2030 року представить 27 електрифікованих транспортних засобів, у тому числі 19 електромобілів. Також протягом цього періоду Nissan впроваджує без кобальтову технологію, щоб на 65% знизити вартість акумуляторів для електромобілів до 2028 фінансового року.

Nissan також планує запустити електромобілі з власними повністю твердотілими батареями (ASSB) до 2028 фінансового року. Впровадивши революційну технологію ASSB, компанія Nissan зможе розширити свою лінійку електромобілів за рахунок моделей інших сегментів з покращеними динамічними характеристиками.

Завдяки скороченню тривалості заряджання на третину батареї ASSB зроблять електромобілі ефективнішими та доступнішими. Крім того, Nissan розраховує знизити за рахунок ASSB вартість блоків батарей до 75 доларів США за кіловат-годину до 2028 фінансового року, а надалі довести це значення до 65 доларів США за кіловат-годину для досягнення в майбутньому цінового паритету між електромобілями й автомобілями з бензиновими двигунами.

Nissan продаватиме в Європі виключно електромобілі - Nissan

Два майбутніх електромобілі Nissan вже затверджено для Європи, включаючи абсолютно новий компактний електромобіль, який замінить культовий Nissan Micra в якості базової моделі в модельному ряді Nissan. Інший автомобіль буде побудований на заводі Nissan у Сандерленді, який є рекордсменом у Великобританії, в рамках реалізації проєкту EV36Zero вартістю 1 млрд фунтів стерлінгів, який є планом майбутнього автомобілебудування, що охоплює виробництво електромобілів, виготовлення акумуляторів та відновлювану енергетику.

Розвиток електрифікації автомобільного ринку в Європі
Третина з понад мільйона електромобілів Nissan проданих по всьому світу припадає на Європу, а Nissan Ariya та фургон Townstar є останніми повністю електричними транспортними засобами, що з’явилися на ринку. Починаючи з 2022 року, весь модельний ряд Nissan в Європі є повністю електрифікованим, включаючи використання технології Nissan e-POWER у моделях Qashqai та X-Trail.

Завдяки технології e-POWER, яку команда NTCE у Великобританії налаштувала для європейських клієнтів, ті, хто ще не готовий до повного переходу на електромобілі, зможуть насолоджуватися приємним, легким і плавним керуванням, властивим чистому електромобілю.

Nissan продаватиме в Європі виключно електромобілі - Nissan

Завдяки цим популярним моделям, які є лідерами у своєму сегменті, компанія Nissan вже підтримує перехід на повністю електричні автомобілі в Європі, де, попри оновлення життєвого циклу наявних моделей, кожен новий автомобіль Nissan в Європі буде на 100% електричним.

Електрифікація європейського автомобільного ринку відбувається стрімкими темпами. Впродовж 5 років, з 2018 по 2022 рік, продажі електричних та електрифікованих автомобілів зросли з 5% від загального ринку до 44%, а продажі повністю електричних транспортних засобів зросли з 1% до 12% від загального ринку. Сьогодні електромобілі становлять 16% від загального обсягу продажів Nissan в Європі, що є частиною загального обсягу електрифікованих продажів на рівні 50%, який у найближчі три роки, як очікується, зросте до 98%.

Nissan продаватиме в Європі виключно електромобілі - Nissan

Завдяки довгострокової стратегії Ambition 2030 Nissan прагне перетворитися на дійсно сталу компанію, щоб сприяти створенню чистішого, безпечнішого та більш інклюзивного світу. Протягом наступних десяти років Nissan буде випускати вражаючі електрифіковані автомобілі й створювати технічні інновації, розширюючи свою діяльність в усьому світі. Ця стратегія відповідає цілям Nissan щодо досягнення вуглецевої нейтральності в рамках життєвого циклу продукції компанії до 2050 фінансового року.

Nissan продав вже 1 мільйон електромобілів

admin

Наверх