Nissan представляє концепт Nissan Hyper Punk для творчих особистостей > Gercek Tesisat

Nissan представляє концепт Nissan Hyper Punk для творчих особистостей

У функціональному та стильному кузові Nissan Hyper Punk представлено повністю електричний компактний кросовер, призначений для творців контенту, інфлюенсерів, художників та всіх тих, хто прагне до стилю та інновацій.

Nissan представляє концепт Nissan Hyper Punk для творчих особистостей - Nissan

Забезпечуючи бездоганний зв’язок між віртуальним та фізичним так само, як і між внутрішнім та зовнішнім світом, кросовер Nissan Hyper Punk нового покоління надихає на самовираження у всіх світах. Запропонована в концепті система “vehicle-to-everything” (V2X) гарантує, що користувачі можуть заряджати свої пристрої в будь-який час і в будь-якому місці, а також ділитися енергією автомобіля з колегами та в місцевих громадських заходах.

Елементи в стилі оригамі в середині салону демонструють японський дизайн та створюють внутрішній простір, що поєднує в собі цифрові технології та мистецтво. Наприклад, за допомогою бортових камер можна знімати навколишній краєвид та використовувати штучний інтелект, щоб перетворити зображення у стиль манга або графічні візерунки залежно від вподобань власника автомобіля. Після цього зображення можна спроєктувати на триекранний дисплей, розташований навколо водія в кабіні, створюючи простір, в якому реальність зливається з метавсесвітом.

Nissan представляє концепт Nissan Hyper Punk для творчих особистостей - Nissan

Кабіна, спроєктована як мобільна творча студія, забезпечує безперебійний доступ до Інтернету і підключення до пристроїв пасажирів та творчого обладнання, завдяки чому користувачі можуть отримувати доступ до інформації або працювати в дорозі. За допомогою штучного інтелекту та біосенсорів у підголівниках концепт Nissan Hyper Punk може визначати настрій водія та автоматично обирати відповідну музику та освітлення, посилюючи енергію та творчий потенціал водія.

Зовнішня естетика Nissan Hyper Punk, створена завдяки багатогранним і полігональним поверхням, особливо вирізняє автомобіль серед інших завдяки відтінкам сріблястого кольору, які змінюються залежно від кута огляду та джерела освітлення. Відмінні аеродинамічні характеристики та сміливий потужний стиль, що контрастує з мінімалістичним дизайном, уособлюють прагнення користувача до самовираження та відмови від загальноприйнятих уявлень, разом з цим відображають прогресивний підхід Nissan до впровадження нових технологій та дизайну.

Nissan представляє концепт Nissan Hyper Punk для творчих особистостей - Nissan

Надзвичайно стійка конструкція з компактними звисами та великими 23-дюймовими колесами підкреслює цю універсальну концепцію, що ідеально підійде як для пересування містом, так і для їзди по бездоріжжю. Фари, задні ліхтарі та фірмовий підпис акцентують на полігональних формах та інтегровані в поверхню кузова, додатково підкреслюючи унікальність цього автомобіля.

Ще до відкриття виставки 25 жовтня на цифровому 3D-білборді Cross Shinjuku Vision в токійському районі Шінджюку будуть демонструватися чотири концепт-кари: Nissan Hyper Urban, Nissan Hyper Adventure, Nissan Hyper Tourer і Nissan Hyper Punk.

Nissan представляє концепт Nissan Hyper Punk для творчих особистостей - Nissan

Крім того, з 25 жовтня концепт-кари можна буде побачити в онлайн-грі Fortnite* під назвою «Electrify the World» (Електрифікуй світ) щоб ще більше дізнатися та оцінити ці особливі транспортні засоби.

Nissan представив ще один яскравий електричний концепт

Nissan представляє концепт Nissan Hyper Adventure для мандрівників

Nissan анонсує концепт преміального електричного мінівена

admin

Наверх